• Nie Znaleziono Wyników

Ślusarz Miejsce pracy: Karczew

Protected

Academic year: 2021

Copied!
1

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika do Działu Eksportu na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Karczew

Ślusarz :

Ślusarz narzędziowy

Ślusarz mechanik Opis stanowiska pracy:

 Posługiwanie się narzędziami i przyborami ślusarskimi, prostymi maszynami do obróbki

 Monitorowanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń

 Przeglądy seryjne narzędzi tłocznych

 Obsługa narzędzi, frezarek, szlifierek kątowych, tokarek

Oczekujemy:

 Wykształcenia technicznego\zawodowego lub doświadczenia w wyżej wymienionym kierunku

 Znajomości procesów gięcia, tłoczenia, wykrawania

 Uprawnienia SEP do 1 KV

 Uprawnienia spawalnicze (mile widziane)

Gwarantujemy:

Wynagrodzenie zawsze na czas

Umowę o pracę

Benefity: kartę MultiSport

Grupowe ubezpieczenie na życie

Stabilne zatrudnienie w polskiej firmi

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

[r]

[r]

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie m.in.: doradztwo techniczne, przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej,