• Nie Znaleziono Wyników

Inżynier Mechanik Miejsce pracy: Karczew

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2021

Share "Inżynier Mechanik Miejsce pracy: Karczew"

Copied!
1
0
0

Pełen tekst

(1)

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Mechanik

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

Poszukujemy inżyniera do pracy w dziale technicznym. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie m.in.: doradztwo techniczne, przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej, opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów, nadzór nad produkcją, reprezentowanie firmy na badaniach, targach i konferencjach.

Wymagamy:

 wykształcenie wyższe techniczne (mechanika lub inżynieria produkcji)

 bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD

 znajomość pakietu MS Office

 prawo jazdy kat. B

 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

stabilność zatrudnienia

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

dostęp do programu Multisport

umowę o pracę

Cytaty

Powiązane dokumenty

[r]

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

[r]

[r]

[r]