Biuro Pokój prezentuje 20 Dni w Libii

Download (0)

Full text

(1)

Biuro Pokój

prezentuje

20 Dni w Libii

1. Dzień. Poniedziałek, przylot na lotnisko "Tripoli", państwa Ewangelia Jezusa, zakwaterowanie w hotelu "Maria". Pierwszym hotelem zaprojektowanym dla radości jedynych dzieci. Koniec Świata: zjeżdżalnie, plaże, łodzie, czynią wspaniały wstęp do poznania Krzyża Świętego ustanwionego w sercu Ewangelii Jezusa, Krzyż Święty błogosławi wszystkim rodzinom Ewangelii Jezusa. Dwanaście wspaniałych Oaz istniejących na drodze do pozania Krzyża Świętego są żywymi (Libia) Rzymskokatolickimi Kościołami. W każdej Oazie znajduje się ołtarz oraz miejsce modlitwy zachowujące piękno imienia Jezus. Nadal Libia istnieje tylko znaczne bliżej radujących się serc dzieci Ewangelii Jezusa.

W hotelu Maria rodzina z dziećmi odpoczywa przez 7 dni.

Siódmego dnia. uroczysta msza święta zachowuje mężczyzn przed wtrącaniem się, przed zmienianiem radości rodziny w narzekanie.

8. Dzień wspaniała pielgrzymka do Oazy Dom Jezusa, przedstwiającej pielrzgymom, miejsce w którym oni sami nie podlegają żadnym złościom. Oazę Dom Jezusa wyróżniają desery świata. Goście przebywają w Oazie Jezusa przez 3 noce, aby czwartego dnia wspaniałymi śmigłowcami udac się do Oazy

Rajski Ogród.

12 Dzień. Goście poznają Oazę Rajski Ogród. Całą oazę, można wypić w postaci przygotowanych szejków, drinków, herbat, soków, wód, nie serwuje się żadnych obiadów ani niczego

(2)

przygtowanego w fabrykach. Oazę wyróżnia nieustanna obecność Jezusa Ducha Świętego, hitem są przepyszne wspaniale pachnące perfumy, które można wypić, ponieważ cała Oaza poświęcona jest niewiastom Libii, niewiastom miłość Jezusa Ducha Świętego.

13. Dzień. Oaza Eden, jest oazą wspaniałych nocnych dyskotek.

W tej oazie po raz pierwszy dzieci widzą kochanych rodziców bawiących się razem, niemartwiących się o dzień jutrzejszy.

Wspaniałe kulinarne poczęstunki wg. sugestii Roberta Makłowicza chrześcijanina, zaskakują obrazem miłości zachowywanej w czasie konsumpcji pożywienia. Nadal nie ma przyzwolenia na pocałunek. Izrael na świat pośród pielgrzymujących gości przychodzi. Jezusa imię ratuje miłość modlącego się męża. Na kolana! Miecz pański ścina żłobiąc dno rzeki Jordan w każdym "małżeńskim" gościu. Takie znacznie ma Krzyż Święty dla niemiłujących Jezusa, a pragnących posiadać żonę, niemiłujących niewiasty dzieci mężczyzn.

14. Dzień, przyjazd zachowanych pielgrzymów do Oazy Miłość, w której pielgrzymi poznają świat wolnych, poślubionych miłości Jezusa mam. W tym dniu dzieci dowiadują się od tatusiów o wolnej mamie, o tym kim jest mama w Domu Ducha Świętego, na planecie ziemia, dowiadują się o tym w jaki sposób szanuje się Jezusa miłość, dowiadują się o własnej misji miłowania Jezusa. W tym dniu mężczyźni z dziećmi zakwaterowani są w hotelu dla mężczyzn o nazwie Jezus, a niewiasty w hotelu dla mam o nzawie Jan Chrzciciel. Uwieńczeniem Mszy Świętej przeprowadzonej w przyhotelowych Rzymskokatolickiego Kościoła Kapliczkach jest wręczenie Biblii Starego i Nowego Testamentu, tak niewiastom jak mężczyznom. Dzieci otrzymują modlitewniki.

15. Dzień Przyjazd do Oazy Ewangelia, oazy radującego się Krzyża Świętego, oazy źródła, oazy niedużego potoku, oazy pokoju Ducha Świętego, oazy modlitwy poślubionych Jezusa miłości męża, oazy poślubionej miłości Jezusa mamy, Oaza

(3)

przedstawia dzieciom małżeństwa, przedstawia młodym miłość dorosłych już dzieci, które nie mają zamiaru rezygnować z Jezusa, które nie mają zamiaru rezygnowacć z wygodnego łóżka ani z chrześcijaństwa ani z Jezusa języka radości, nie mają zamiaru nie modlić się, żyć w nieczystości, smutku, cierpieniu, nie mają zamiaru żyć wojną, nie mają zamiaru żyć w niewoli. W tym dniu o wieczornej porze rozpoczynają się pięciodniowe wakacje małżeństw na nowej drodze życia. Dzieci opuszczają Oazę Ewangelia, aby przybyć do Oazy Wolność, ponieważ dzieci lubią Wolność, której małżonkowie dzieciom bronili.

16. Dzień. Oaza Wolność zaprasza wszystkie dzieci na mega koncert Dj'a Damaskus, przyjeżdżają znakomici artyście W mega koncercie biorą udział wybrani goście. Impreza trwa 5 dni, 5 nocy bez przerwy, w przepięknej scenerii. Zakwaterowanie w super komfortowym Hotelu Pokój, pożywienie drinki wszystko to co najlepsze dostępnym jest w czasie pobytu podczas Oazy Wolność.

W czasie koncertu pokazy sztucznych ogni nie zapowiadają końca zabawy.

Ponieważ kiedyś mogłem bawić się, ale nie mogłem modlić się w czasie zabawy.

Oaza Wolność jest odpowiedzią i jednocześnie testem miłości małżonków do dzieci, ogromnym wyróżnieniem dla wszystikch, którzy pragną uszanować dzieci występując w czasie festiwalu

Radość w Oazie Wolność.

Zero poganiania dzieci, zero bronienia dzieciom spożywania czegokolwiek. Wspaniałe napoje soki oranżady, niewymagjące jakiegokolwiek alkoholu, chociaż ten również jest dostępny, najwpanialsze lody desery posiłki, kadzidła, najwspanialasze aranżacje muzyczne pozbawione jakiejkolwiek wulgarności przypominające o tym, że świat ten powstał z miłości do dzieci, ale również przypominające o wolności miłości niewiast,

(4)

ponieważ w tym czasie kiedy rodzice w Oazie Ewangelia znajdującej się na terenie państwa Ewangelii Jezusa, dażą ku miłości Jezusa, dzieci rodziców nie powinny żyć w sprzeczności z miłością. Dlatego modlitwa dzieci w czasie pobytu w Oazie Wolność jest tym samym testem, który sam małżonek dzieci mamy musiał przejść jeszcze kilka dni temu. W ciągu pięciu dni powinien znaleść się czas na modlitwę zachowującą miłość Jezusa. Na tym polega pobyt w Oazie Wolność, że człowiek sam wybiera wolność, wybiera modlitwę błogosławiącą Jezusowi, albo ginie bez modlitwy. Taniec, śpiewanie, radość, spożywanie posiłków zabawa na całego zachowująca piękno miłości.Ducha Świętego nie zawsze mogłaby odnaleść Betlejem, dlatego lepiej jest pomodlić się w miejscu godnym modlitwy w miejscu Krzyża Święty, który jest ustawionym specjalnie dla dzieci Oazy Wolność.

Stworzyciel poznaje swoje dzieci w Oazie Wolność będącej początkiem pielgrzymki chrześcijan nowego pokolenia, żyjących modlitwą, żyjących dla Jezusa, żyjących dla błogosławieństw Krzyża Świętego. Wszystko co dzieje się w czasie pięciodniowej imprezy dzieje się w zgodzie z pięknem Krzyża Świętego, którego radość jest opisaną słowami Nowego Tetsmnetu Biblii Tysiąclecia, jest opisaną słowami Syna Marii, jest opisaną imieniem Jezus, jest opisaną każdym dźwiękiem, każdym rytmem każdym uśmiechem człowieka pragnącego modlitwy. Rzymskokatolicki Kościół nigdy nie będzie zakładnikiem wyrzucających dzieci człekokształtnych istot, które odrzuciły miiłość niewiast odrzuciły modlitwę jako drogę zachowywania Jezusa.

Poznanie daru Krzyża Swiętego nie jest możliwym bez zachowania jedynej istniejącej miłości Izrael. O tym jak poznawanie daru Krzyża Świętego wyglądało za czasów apostołów wiedzą oni sami oraz syn Marii. Cokolwiek do Izrael i emigrujesz na zawsze idąc w ich ślady.

(5)

21. Dnia, rodzice oraz dzieci spotykają się ponownie, aby wspólnie wrócić do Polski z lotniska Tripoli.

Pierwsze Opinie

„Bardzo poważne biuro. Wojna atomowa z Japonią tylko ostrzeżeniem dla Polaków. Ostrzeżenie skończyło się. Pokój mój zostawiam Wam pokój mój Wam daję, abyście nie lękali się odradzać się chrześcijanami XXI wieku bez względu na wiek własny.”

Wojenny Wodzirej

Ostatnie doniesienia z Oazy Ewangelia. Słowo cudownym darem Krzyża Świętego zachowującym miłość Jezusa pośród chrześcijańśkich małżenstw oraz posród modlącego się małżeństw potmstwa.

Apostoł Paweł

Figure

Updating...

References

Related subjects :