• Nie Znaleziono Wyników

Magazynier Miejsce pracy: Karczew

Protected

Academic year: 2021

Copied!
3

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska pracy:

 Załadunki / rozładunki samochodów ciężarowych w oparciu o harmonogramy dostaw

 Kompletacja oraz zabezpieczenie towarów na rampach

 Obsługa komputera i skanerów ręcznych/ terminali

 Zarządzanie miejscami do składowania

Oczekujemy :

Skrupulatności i obowiązkowości

Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane Gwarantujemy:

Wynagrodzenie zawsze na czas

Umowę o pracę po okresie próbnym

Benefity: kartę MultiSport; grupowe ubezpieczenie na życie

(2)

Operator maszyn przemysłowych (do przyuczenia)

Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej

np. pras krawędziowych, pras hydraulicznych, laserów, śrutownic itp

Wykonywanie zadań niezbędnych do prawidłowego przebiegu procesu produkcyjnego

Dbanie o zapewnienie wysokiej jakości

Ulepszanie oraz optymalizacja procesu produkcyjnego na swoim stanowisku pracy

Oczekujemy:

 Wykształcenia średniego technicznego (lub doświadczenia na pracach przy maszynach)

 Podstawowej znajomości obsługi komputera

 Systematyczności i dokładności w wykonywaniu powierzonej pracy

 Zaangażowania w wykonywaną pracę i zorientowania na cel

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych/suwnic

Gwarantujemy:

Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie

(3)

Pracownik fizyczny

: Do osoby zatrudnionej na stanowisku należało będzie

Obsługa urządzeń linii produkcyjnej

Kontrolowanie ciągłości oraz parametrów procesu produkcji.

Utrzymywanie urządzeń i maszyn w odpowiednim stanie technicznym i czystości,

Pakowanie gotowego produktu zgodnie z instrukcjami

Zarządzanie miejscami do składowania.

Oczekujemy:

Skrupulatności i obowiązkowości Gwarantujem:

Umowę o pracę

Szkolenia asortymentowe i specjalistyczne

Firma  BAKS  ‐  producent  osprzętu  elektro‐instalacyjnego  z  branży  elektrotechnicznej,  od  30  lat  produkująca  i  dystrybuująca  systemy  tras

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

Material Hot-Dip Galvanized steel, Stainless Steel ASI304 304L, 316, 316 L, 316Ti or Stainless Steel acc to AISI and PN-EN ISO 10088. Flame Propagation

[r]

[r]