Pracownik Sekretariatu Miejsce pracy: Karczew

Loading.... (view fulltext now)

Pełen tekst

(1)

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Sekretariatu

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska pracy:

 Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz zapewnienie płynnego obiegu informacji

 Zarządzanie kalendarzem, organizacja spotkań

 Przygotowywanie i wysyłanie faksów, przesyłek pocztowych itp.

 Inne bieżące sprawy administracyjne

 Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów firmy

 Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

 Prowadzenie sekretariatu

 Kompleksowa organizacja pracy biura

Oczekujemy:

 Doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki/sekretarki

 Wysoka kultura osobista

 Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

 Dobra organizacja pracy

 Komunikatywność

 Dokładność

 Mile widziana znajomość języka angielskiego

Gwarantujemy:

Wynagrodzenie podstawowe + premia

Umowę o pracę

Benefity: kartę MultiSport , grupowe ubezpieczenie na życie

Obraz

Updating...

Cytaty

Updating...