• Nie Znaleziono Wyników

Magazynier Miejsce pracy: Karczew

Protected

Academic year: 2021

Copied!
1

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska pracy:

 Kompletowanie zamówień (z użyciem czytnika laserowego)

 Poprawne sporządzanie dokumentów magazynowych

 Pakowanie, liczenie i inne prace typowo magazynowe

Praca w systemie dwu zmianowym

Osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe

 Załadunek i rozładunek samochodów

 Obsługa magazynu

Po okresie próbnym na umowę zlecenie - umowa o pracę

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

 Dostęp do programu Multisport

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

[r]

[r]

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie m.in.: doradztwo techniczne, przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej,