Gałązka Biuro Podróży Młodych Dusz Prezentuje 40 dni w Białymstoku

18  Download (0)

Full text

(1)

Gałązka

Biuro Podróży Młodych Dusz Prezentuje 40 dni w Białymstoku

Hotel Letni

1. Dzień Przyjazd pociągiem na dworzec PKP. Transport bezpośrednio z dworca autokarem do pięciogwiazdkowego Hotelu Letniego w którym odpoczynek gościom po podróży zapewniają wspaniałe apartamenty sauna basen spa dyskoteka wspaniale przygotowane specjalnie dla gości posiłki.

Impreza na całego pierwszej nocy po przyjeździe do hotelu rozpoczyna 40 dniowy pobyt w Białymstoku.

2. Dzień odpoczynek po zabawie. Wizyta w Rzymskokatolickim Kościele kadzeń wizyta w katedrze najświętszej Marii Panny, pierwsze dowody istnienia jedynej znanej człowiekowi miłości przedstawiane są gościom w przepięknej katedrze. W niej każde wypowiadane przez dzieci słowo przemienia Białystok w miłości cud. Tego

(2)

dnia gościom pozwala się na przyozdobienie własnych apartamentów dewocjonaliami dostępnymi niedaleko Rzymskokatolickiego Kościoła. Modlitwa dnia drugiego okazuje się być kluczową dla zachowania radości wolnych dzieci. Tego samego dnia wieczorem, wspaniały koncert kontynuuje przywitanie gości. Nocne zwiedzanie centrum Białegostoku rozpoczyna się od parku Branickich w którym koncert miał miejsce.

Restauracje, lodziarnie, cukiernie, pizzerie dyskoteki zapraszają spacerujących gości do świętowania powstania miasta Białystok, zapraszają do świętowania narodzin miasta miłości do niewiast.

3. Dzień Tego dnia, goście zaproszeni są do całodniowych zakupów do przygotowania dla siebie kreacji, które są zgodne z gości pięknem nie z gości wysiłkiem, zmęczeniem, zdenerwowaniem. Goście przychodzą do Galerii przygotowanej wyłącznie dla gości programu wakacyjnego. Z galerii wychodzą ze wszystkim co mogą na siebie nałożyć co czyni gości zadowolonymi.

(3)

4. Dzień Czwartego dnia pielgrzymujący mężczyźni biorą udział w całodobowym pobycie nad zalewem Dojlidy. W tym samym czasie niewiasty zachowują osobistą wolność, zaczynają odpoczywać od mężczyzn. Tego dnia niewiasty są zapraszane do odpoczywania w Białowieży, gdzie pokój czystość sprzyjają modlitwie. W Białowieży organizowane jest ognisko przy którym goszczącym niewiastom przedstawione są siostry zakonne. Wszystkie możliwe pytania

dotyczące życia niewiast

Rzymskokatolickiego Kościoła mogą odnaleść odpowiedzi mogą pokonać lęki mogą pokonać pytania. Mężczyźni natomiast mogą zapoznać się z plażą zalewu z ośrodkiem wypoczynkowym z florą i fauną mogą odpocząć od pracy. Mogą wchodzić i wchodzić do i z zalewu mogą pływać, mogą modlić się w wolności. W wybudowanej kapliczce Rzymskokatolickiego Kościoła udzielane są Krzyża Świętego

Sakramenty Święte, ponownie kochanym mężom przedstawiany jest Krzyż Święty.

5. Dzień Piątego dnia dwie rodziny rodzina

(4)

kobiet oraz mężczyzn kontynuują odpoczywanie przygotowując się do uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej jako osoby wierzące, jako dzieci. Tzn.

odpoczywają w ciszy w pokoju w schronieniu w radości w łasce Ducha Świętego.

Wieczorem organizowane jest ognisko przy którym spożywa się przepyszne ryby.

Niewiasty tej nocy razem z siostrami zakonnymi przy ognisku biorą udział w uczcie Marii w święcie narodzin piękna miłości niewiast, w święcie narodzin Jezusa.

Mężczyźni wina nie spożywają, spożywają wodę spożywają słodkości przygotowują się do sobotniego snu, do odpoczywania, do modlitwy dnia szóstego.

6. Dzień. Absolutny relaks odpoczynek wolność, brak jakichkolwiek przymusów.

7. Dzień Tego dnia uroczysta Msza Święta nie jest od razu możliwą, ponieważ Krzyż Święty musi być w modlitwie rozpoznany tak przez niewiasty jak mężczyzn za nim msza święta może stać się ogromnym świętem dla każdego pielgrzymującego serca. Krzyż

(5)

Święty pielgrzymi rozpoznają samodzielnie czytając słowo ewangelii następnie samodzielnie modląc się do Jezusa.

Uroczysta Msza Święta zostaje odprawiona równo o godzinie 12:00 w południe tak w Białowieży jak w Dojlidach. Po Mszy Świętej dzieci rozpoczynają świętowanie miłości którą sobie ślubowali. Wszyscy spotykają się ponownie o godzinie 18:00 na wspaniałej dyskotece w Hotelu Letnim. „Króluj nam Krzyżu Święty Jezu” chrześcijańskiego wszechświata dyskoteką czyni całonocnę dyskotekę Hotelu Gołębiewski w Hotelu Letnim.

8. Dzień Dyskoteka nadal trwa, wspaniałym autokarem goście podróżują na wyścigowy tor lotniska Aeoroklubu Podlaskiego Białystok. Ognisko rozgrzanych silników samochodowych zaprasza do palenia gum na wylanej asfaltowej powierzchni lotniska.

Ferrari, lamborghini porsche, bugatti, nissan, lotus, dają się poznać przybyłym małżeństwom. Wspaniały tor dla początkujących kierowców super pojazdów.

Poznawanie pojazdów trwa do godzin wieczornych. Ktoś mógłby zapytać co dalej?

(6)

Przyjazd na dyskotekę super pojazdami, która rozpoczyna się równo o godzinie 18:00 w klubie Konar. W klubie Konar pielgrzymi uczestniczą w świętowaniu święceń kapłańskich księży oraz sióstr zakonnych trwa świętowanie wyboru Karola Wojtyły na papierza Jezusa Ducha Świętego Rzymskokatolickiego Kościoła.

9. Dzień Odpoczynkiem po dyskotece?

Wręcz przeciwnie. Wybrani pielgrzymi rozpoczynają kurs prawa jazdy przygotowujący pielgrzymujące małżeństwa do podróżowania super samochodami przez cały nowonarodzony kontynent Ewangelia.

Wspaniałe wykłady o znakach drogowych, wspaniałe wykłady o rodzajach dróg, wspaniałe testy teoretyczne, wspaniały kurs pierwszej pomocy, wspaniałe zajęcia przedstawiające drogę do Rzymu na której przewodnikiem pielgrzymujących dzieci jest sam Karol Wojtyła rozpoczyna spełnienie miłujących Jezusa małżeństw marzeń o uczestniczeniu razem z Karolem Wojtyłą we Mszy Świętej Jezus. Proszę nie zapominać o Panu Bogu oraz o Duchu Świętym Jezusie.

(7)

Jeszcze nie zdobyli naszych serc, jeszcze nie mogli modlić się jak dzieci modlą się.

Ponieważ wszyscy i wszystkie na ziemi dla modlitwy istniejemy za nim miłością do niewiasty możemy narodziny miłości niewiasty świętować. Pozostali pielgrzymi kontynuują odpoczynek w Hotelu Letnim.

10. Dzień Baranek zmartwychpowstały prowadzi pielgrzymów ku Jezusowi, przygotowywane są koszyczki wielkanocne, uroczyste święcenie pokarmów w Rzymskokatolickim Kościele pod wezwaniem najświętszej Marii Panny przebiega pośród wspaniałych dekorujących wnętrze Marii Panny Palem. Nie ma piękniejszej nowiny od narodzin miłości do Jezusa od narodzin miłości niewiasty od narodzin miłości dziecka którym jest każdy mężczyzna. Posiłki spożywane są we wspaniale udekorowanej sali Wielkanocnej Hotelu Letniego.

11. Dzień. Tego dnia Jezus Duch Święty ponownie przygarnia swoje dzieci do grona weselników przygarnia swoje dzieci do grona dzieci modlitwy. Gościom przedstawiana jest komnata Krzyża Świętego w niej pożywienie nawiązujące do aktu narodzin dziecka

(8)

zaprasza do uroczystego spożywania posiłku w łonie Marii w łonie Mamy Jezusa Ducha Świętego. Palenie papierosów surowo wzbronione.

12. Dzień. Dzień Pański dzień przyjęcia Krzyża Święta w Krzyża Świętego Jezus Sakramencie Chrztu Świętego. Cała ceromonia jest przeprowadzaną w basenie Hotelu Letniego. Ceromonię przewodzą osoby Duchowne.

13. Dzień. Tego dnia mężczyźni zapraszani są do lokalnych kwiaciarni do przygotowania wianuszków własnym małżonkom. Tego dnia cały Rzymskokatolicki Kościół należy do niewiast, nie ma większego cudu. Wieczorna msza święta dedykowana niewiastom przeprowadzają księża, kapłani z doświadczeniem. Małżonki zapraszają na wieczorną mszę święta swoich wybrańców.

Nigdy nie było większej radości pośród niewiast.

14. Niedziela. Sam Jezus Duch Święty na Mszy Świętej dzieciom modlitwy błogosławi.

Krzyż Święty narodził się pośród nas, mówią pielgrzymi. Tego dnia coś skończyło się mówią pielgrzymi. Po mszy świętej

(9)

pielgrzymi wracają do przyozdobionych przez siebie pokoi Hotelu Letniego. Poszukiwany jest dzień w którym Biblia Święta odnajdzie Biblii Świętej godne miejsce. Cały Hotel musi zostać gruntownie posprzątany.

Pielgrzymujący goście zostają zaproszeni na wspaniałe ognisko z siostrami zakonnymi oraz z księżmi. Żadne nie musi nosić ani butów ani sandałów. Żadne nie musi służyć jako niewolnik bądź niewolnica, ponieważ wszyscy są wolnymi od grzechu braku miłości do Jezusa dziećmi Białegostoku. W sercach gości przestaje istnieć Hotel Letni, już nikt nie chce powracać do Hotelu przypominającego o grzechu braku modlitwy.

Pielgrzymi są w szoku, że przecież nikt ich już nie wyrzuca z ziemi, że ziemia jest Rzymskokatolickim Kościołem, że nie o pracę nie o mięso, że nie o tak potrzebną wódkę ani papierosy musi każde z nich zabiegać. Ognisko pali się same, nikt nie musi dokładać drewna nikt nie musi dbać o puste butelki, o pobite szkło o papierosy o piwo o wulgarne wyrazy o dobrze upieczony sernik, o kłamstwa na temat obcej sobie miłości do niewiasty. Tej nocy wszyscy śpią pod niebem

(10)

gwiazd niedaleko ogniska.

15. Dzień. Krzyża Świętego Sakramenty Święte budują Rzymskokatolicki Kościół małżeństw. Każde z poślubionych sobie dzieci jednym pragnęły być dłużej niż przez jedną noc. Jednym ze spożywanym pokarmem trudno jest być ktoś odpowiedział.

Tego dnia każdy zrozumiał, że chrześcijaństwo prowadzi do poznania drogi ku miłowaniu Jezusa, ze chrześcijaństwo jest imieniem Jezus, że Duch Święty jest powodem naszego istnienia. Tego dnia każdy zrozumiał, że osobista modlitwa rodzi każde z nas dla miłości do Jezusa, dla miłości do mam, które nie wynoszą się, ponieważ ktoś kto mamą nigdy nie był pragnął miłości syna.

Tego dnia każdy zrozumiał, że modlitwa czyni niewiastę mamą. Tego dnia ktoś zrozumiał, że do kochanych mam Rzymskokatolicki Kościół należy po to aby modlitwa mam mogła być kontynuowaną nie we własnym grobie w Rzymskokatolickim Kościele Małżeństw do którego na Świat Przyszła Ewa Małżonka Romana Anklewicza.

Dla modlitwy, nie dla obelg, Krzyża Świętego Sakramentu Świętego Małżeństw zostało

(11)

zawarte małżeństwo w Rzymskokatolickim Kościele, który gdyby nie wakacje pielgrzymów nie wiedziałby o tym.

16. Dzień. Dnia szesnastego, pielgrzymi zaproszeni są do wspaniałej biblioteki, która jest dostępną tylko dla nich. W Bibliotece przedstawiane są wszystkie najwspanialsze wydawnictwa książki, czasopisma, magazyny.

Tego dnia goście zaproszeni są do odkrywania jak dzieci wszystkiego co gości interesuje: albumy, powieści, przewodniki, czasopisma naukowe. Dlaczego? Ponieważ piękno niewiast przestaje być owocem zakazanym, ponieważ piękno niewiast jest ściśle związane z niewiast wolnością dokonywania wyboru czynienia osobistej modlitwy piękną modlitwą. Oto niewiasta staje się wierzącą osobą, gdy nikt nie zabrania wiary niewiaście. Bo nie czyjeś słowa czynią ją piękną sam Jezus Duch Święty czyni niewiastę piękną, a Biblia Święta jest drogą modlitwy niewiasty. Aby serce męża również mogło o Biblię Świętą zapytać aby mógł on rzeczywiście dołączyć do małżonki, nie do beletrystyki wydawcy. Dnia szesnastego pielgrzymujące małżeństwa w Bibliotece

(12)

piszą wspaniałe listy do poznanych przez siebie sióstr zakonnych oraz księży.

Przyjeżdżają do Hotelu Amen.

17. Dnia goście zapraszani są na wspaniałe wesele sióstr zakonnych oraz księży zorganizowane w Hotelu Amen, w którym muzyka na żywo błogosławi modlitwie dzieci, którymi są goszczące w Hotelu Amen dusze. Całonocna zabawa obejmuje wszystkie możliwe atrakcje, ale również jest wspaniałą okazją do poznania siebie nawzajem. Ksiądz oraz siostra zakonna zawsze byli tajemnicą dla pielgrzymujących małżeństw. Co ciekawe po zabawie nadal są księżmi oraz siostrami zakonnymi odpoczywającymi w tym samym Hotelu Amen

18. Dzień. Dzień zmartwychpowstania niewiast. Dzień w którym niewiasty poznają pasterzy Rzymskokatolickiego Kościoła.

Dniem uprzejmej radości każdego dziecka, dniem słowa Krzyż Święty, dniem słowa Jezus, nie kierowcy, nie kierownika, nie prezesa, nie prezydenta, nie papierza.

19. Dzień. Dniem narodzin miłości do niewiast. Dniem narodzin radości niewiast.

(13)

Dniem Wolności Rzymskokatolickiego Kościoła Dzieci. W tym dniu mężowie oraz księża opuszczają Hotel Amen, aby Jezusa imię wielbić pośród chrześcijan od których uczą się o wolności człowieka uczą się o chrześcijańskiej wolności mężczyzny w świecie wolnych niewiast. Tego dnia mężczyźni przygotowują nocną wizytę niewiast nad jeziorem Miłość. Tej nocy chrześcijańska zabawę rozpoczyna Krzyża Świętego Sakrament Święty Jezus. Tym sakramentem świętym jest pocałunek męża oraz żony. Po pocałunku rozpoczyna się świętowanie małżeńskiej miłości, modlitwą opowieściami, śpiewem, grą na instrumentach muzycznych, tańcem spożywaniem posiłków oraz trunków, zanurzeniem się, wynurzaniem się z jeziora, czytaniem Biblii Świętej wszystko to opisuje przyjęcie przybyłych osób do grona Ducha Świętego modlitwy dzieci. Trudno o zstąpienie Ducha Świętego bez Ducha Świętego pośród weselącego się małżeństwa modlitwy dzieci.

20. Wspólne chrześcijańskie świętowanie przybyłych nad jezioro Miłość gości.

21. Niedziela kontynuowanie świętowania,

(14)

narodziny nowego małżeństwa modlitwy, Msza Święta.

22. Dzień. Pielgrzymi programu 40 dni w Białymstoku podróżują do wspaniałego sześciogwiazdkowego Hotelu Galaktyka w Radulach w którym otrzymują w prezencie

„Święć się imię Twoje Krzyżu Święty Jezus.”

W tym hotelu, dzieci ponownie odpoczywając zmierzają ku pięknej modlitwie. Wszyscy czują się jak u siebie w domu. Odnowa biologiczna, masarze, najlepsi specjaliści zapraszają do odpoczywania w ogrodzie hotelu bez zakazów, nakazów, ograniczeń. W tym miejscu goście dowiadują się że trudno odpoczywać bez rodziców. Każdy gość otrzymuje informacje o własnych rodzicach którzy dołączają do wakacyjnego programu.

Cały Hotel Galaktyka tylko w tym celu powstał aby najlepsze z możliwych odpoczywań było możliwe.

23. Dzień. Przywitanie rodziców, przez goszczące małżeństwa.

24. - 27 Dzień. Wspaniałe wesele rozpoczyna odpoczynek rodziców małżeństw pośród

(15)

dzieci. Tego dnia rodzice odkrywają wszystkie atrakcje Hotelu Galaktyka. W tym hotelu można wszystko na siebie nałożyć co jest w Hotelu dostępnym a to co jest dostępnym jest najlepszym, a jeżeli nie ma czegoś dostępnego to można to sprowadzić pamiętając jednak, że o powrót do stanu dzieciństwa chodzi nie o dorównanie obcym dzieciom dorosłym istotom. Bo jak ktoś mówi Bóg to mówi o cylindrze na własnej głowie a jak ktoś mówi Pan Bóg to mówi o cylindrze w samochodzie. Trzeba uważać, ponieważ można umrzeć.

28. Dzień. Niedzielna uroczysta Msza Święta w Rzymskokatolickim Kościele ratuje wszystkie zebrane w Hotelu Galaktyka rodziny. Modlitwa przestaje być rodzicom zakazaną.

29. Dnia Chrześcijaństwo Małżeńskiej Miłości Błogosławi, Marzenia o podróżowaniu samolotem na wyspę otoczoną oceanem, zapraszają gości do jedenastodniowego pobytu na wyspie bez rekinów. Tego dnia nocą wszyscy odlatują

(16)

pierwszą klasą na dziesięciodniowy pobyt na wyspie bez rekinów. W podróży powrotnej wszyscy przylatują na wysypy Grecji aby wziąć udział w najpiękniejszym z możliwych świętowań, aby wziąć udział w świętowaniu piękna imienia Maria pośród dzieci nowego kontynentu Ewangelia. Tego samego dnia pozostali goście, czyli małżeństwa programu 40 dni w Białymstoku kontynuują program udając się do japońskiego Hotelu Chrześcijanin z dużą ilością gwiazdek. W nim odkrywają kulturę dalekiego wschodu. Japońskie rzemiosło zaprasza do degustacji najlepszych z możliwych japońskich przysmaków oraz trunków. Goście poznają wybrane przez siebie japońskie słówka, przebierają się w japońskie stroje. Hotel Chrześcijanin słynie ze wspaniałej japońskiej kapliczki Krzyża Świętego w której imię Jezus rodzi piękno małżeńskiej miłości. Wspaniały koncert japońskiej muzyki klasycznej staje się

wspaniałym prezentem dla

pielgrzymujących w Białymstoku małżeństw.

30. - 35 Dzień. Obejmuje biologiczną

(17)

odnowę w Hotelu Chrześcijanin.

Trzydziestego piątego dnia programu wakacyjnego Msza Święta czyni cuda.

Msza Święta zostaje przeprowadzona w Rzymskokatolickiego Kościoła Parafii Św.

Rodziny w Białymstoku, w świątyni przy ulicy Ogrodowej. Jest ona możliwa ponieważ Hotel Chrześcijanin jest hotelem Biblii Świętej. Hotel Chrześcijanin jest przykładem zmartwychpowstania narodu Japonii dla Rzymskokatolickiego Kościoła Modlitwy Miłości. Hotel Chrześcijanin broni Rzymskokatolickiego Kościoła pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny.

36. Dzień. Pielgrzymujące małżeństwa są zaproszone na pielgrzymkę do Częstochowy, gdzie obraz Matki Boskiej Częstochowskiej przedstawia dzieciom Jezusa.

37-40. W tych dniach małżeństwa dzieci codziennie z własnej wolnej woli modlą się.

41. Dzień powrót do Białegostoku.

(18)

42-47. Przyjęcie urodzinowe Karola Wojtyły. Czterdziestego siódmego dnia od poznania siebie nawzajem Karola Wojtyły małżeńska rodzina na świat przyszła. Nadal Samochodową Rodziną? Z miejscem na Biblię Świętą? W takim razie czas w drogę do Rzymu.

Aneta Popiół

Jezus

Chrześcijanka Chrześcijaństwo

Chrzest Święty Jezus

Modlitwa Jezus

Krzyż Święty Chrzest Święty Rzymskokatolicki Kościół Małżeństw

Rzymskokatolicki Kościół

Rzymskokatolicki Kościół

Figure

Updating...

References

Related subjects :