• Nie Znaleziono Wyników

Kierownik Produkcji Miejsce pracy: Karczew

Protected

Academic year: 2021

Share "Kierownik Produkcji Miejsce pracy: Karczew"

Copied!
2

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Produkcji

Miejsce pracy: Karczew

Obowiązki:

organizacja i nadzór produkcji w obszarze działów obróbki mechanicznej oraz montażu wyrobów gotowych,

odpowiedzialność za terminową realizację działań produkcyjnych,

nadzór nad wykonawstwem zgodnie z przyjętymi wymaganiami jakościowymi,

odpowiedzialność za bezpieczeństwo i higienę pracy podległych pracowników.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne( mile widziane),

doświadczenie na stanowisku Lidera/ Kierownika/ Mistrza działu produkcji – w firmie produkcyjnej (obróbka metali),

udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem złożonym z ponad 20 osób,

umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,

komunikatywność i otwartość.

(2)

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia.

Dodatkowe benefity (możliwość skorzystania z prywatnego ubezpieczenia, pożyczki u pracodawcy oraz karty MultiSport).

Przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych

Firma  BAKS  ‐  producent  osprzętu  elektro‐instalacyjnego  z  branży  elektrotechnicznej,  od  30  lat  produkująca  i  dystrybuująca  systemy  tras

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

Material Hot-Dip Galvanized steel, Stainless Steel ASI304 304L, 316, 316 L, 316Ti or Stainless Steel acc to AISI and PN-EN ISO 10088. Flame Propagation

[r]

[r]