• Nie Znaleziono Wyników

Koordynator pracowników- j. rosyjskim Miejsce pracy: Karczew

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2021

Share "Koordynator pracowników- j. rosyjskim Miejsce pracy: Karczew"

Copied!
1
0
0

Pełen tekst

(1)

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Koordynator pracowników- j. rosyjskim

Miejsce pracy: Karczew

Zakres obowiązków:

stała opieka nad pracownikami tymczasowymi na terenie zakładu:

o udział w procesie adaptacji i wdrożenia pracowników , o Zarządzanie i planowanie kalendarzem przyjazdu pracownika o planowanie zakwaterowania dla pracowników

o rozliczenie czasu pracy

o kontakt z innymi działami firmy oraz przełożonymi, o zapewnienie płynnego obiegu dokumentów

o rozwiązywanie bieżących problemów pracowników w pracy i na zakwaterowaniu,

Wymagamy:

znajomość pakietu MS Office

prawo jazdy kat. B

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

dostęp do programu Multisport

Cytaty

Powiązane dokumenty

Firma  BAKS  ‐  producent  osprzętu  elektro‐instalacyjnego  z  branży  elektrotechnicznej,  od  30  lat  produkująca  i  dystrybuująca  systemy  tras

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

Material Hot-Dip Galvanized steel, Stainless Steel ASI304 304L, 316, 316 L, 316Ti or Stainless Steel acc to AISI and PN-EN ISO 10088. Flame Propagation

[r]

[r]