• Nie Znaleziono Wyników

Automatyk/ Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Karczew

Protected

Academic year: 2021

Share "Automatyk/ Mechanik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Karczew"

Copied!
1

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika do handlowego na stanowisko:

Automatyk/ Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Karczew

OBOWIĄZKI :

Utrzymywanie urządzeń i automatyki w pełnej sprawności technicznej

Obsługiwanie linii technologicznej w zakresie automatyki i pomiarów

Przeprowadzanie bieżących naprawy oraz konserwacji urządzań

Aktywne remontowanie i modernizowanie układów sterowania

Kalibrowanie urządzeń pomiarowych i sygnalizacyjnych, naprawa silników WYMAGANIA:

wykształcenie średnie techniczne o profilu mechatronika, automatyka, elektryka, elektrotechnika, elektromechanika,

minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

znajomości zagadnień z automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki

umiejętność czytania rysunków technicznych oraz instrukcji,

uprawnienia SEP (grupa E1, E2 i E3),

umiejętność pracy w grupie,

sumienność.

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy ,

bogaty pakiet socjalny m.in. premia uznaniowa, dofinansowanie karty sportowej,

autobus pracowniczy

możliwość zdobycia doświadczenia w firmie z nowoczesnym parkiem maszynowym ,

Powiązane dokumenty

[r]

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach

[r]

[r]

 Wykształcenia zawodowego o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, mechatronik);.  Podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należało będzie m.in.: doradztwo techniczne, przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie dokumentacji projektowej,