DRÓG 599d.5.
3 KNNR 1
0210-03 Wykop liniowy w gruncie suchym i wilgotnym kat. II-III średniej głębokości 2, 0m i szerokości 1,0m wykonany sposobem mechanicznym z wydobyciem ziemi na odkład do przebudowy wodociągu z wyłączeniem przecisków pod drogami: dn40PE L=(41,55+35,70+10,0)-10,0=77,25m; dn63PE L=31,50-15, 0=16,50m; dn110PE L=32,10+8,70=40,80m ; dn125PE L=(113,20+60,40+
292,77+63,80)-(16,0+16,0+8,0+10,0+10,0)=470,17m; DN80 L=5,50+2,0=7, 50m ; Razem L= 612,22m V=612,22x1,0x2,0=1224,44m3
m3
1224 m3 1224.000
RAZEM 1224.0 00
zem 600d.5.
3 KNNR 1
0210-03 Wykop obiektowy pod wykonanie przecisków (przewiertów) pod istniejącymi drogami i torami PKP w gruncie suchym i wilgotnym kat. II-III średniej głę-bokości do 2,60m, szerokości 2,50m i długości 4,0m wykonany sposobem mechanicznym z wydobyciem ziemi na odkład - ilość n=7 V=7x4,0x2,50x2, 60=182,0m3 oraz wykop pod studzienkę wodomierzową Dn1200 h=2,20m s=2,50x2,50m V=2,50x2,20x2,20=13,75m3 ; Razem Vc=195,75m3
m3
196 m3 196.000
RAZEM 196.00 0 601d.5.
3 KNNR 1
0314-01 Umocnienie pionowych ścian wykopu liniowego j.w. w gruncie suchym i wil-gotnym z zastosowaniem umocnień pełnych grodzicami lub wypraskami wraz z rozbiórką przy średniej głębokości wykopu 2,0 m i szerokości 1,0 m wraz ze zdemontowaniem umocnień; L=612,22m F=2x612,22x2,0=2448, 88m2
m2
2449 m2 2449.000
RAZEM 2449.0 00 602
d.5.3 KNNR 1
0314-01 Umocnienie pionowych ścian wykopu obiektowego pod przeciski w gruncie suchym i wilgotnym z zastosowaniem umocnień pełnych grodzicami lub wy-praskami wraz z rozbiórką przy głębokości wykopu do 2,60 m i długości 4,0 m; wraz ze zdemontowaniem umocnień n=7 F=7x2x4,0x2,60=145,60m2
m2
146 m2 146.000
RAZEM 146.00 0 603d.5.
3 KNNR 4
1411-02 Posadowienie w odwodnionym wykopie liniowym w gruncie suchym i wil-gotnym ( zieleńcach) rur przewodowych z wyłączeniem rur osłonowych i przecisków pod drogami na podłożu z pospółki grubości 20 cm wraz z ob-sypką z dowozem materiału i zagęszczeniem warstwami do wymaganego wskaźnika np.wg Proctora ; rurociągi: dn40PE L=87,25-48,70=38,55 m; V1=
38,55x1,0x0,54-38,55x0,785x0,042=20,77m3,
dn63PE L=31,50-27,20=4,30m; V2=4,30x1,0x0,563-4,30x0,785x0,0632=
2,42m3,
dn110PE L=40,80m ; V3=40,80x1,0x0,61-40,80x0,785x0,112=21,02m3, dn125PE L=530,17-(34,80+38,80+16,0+26,40+17,70)= 396,47m; V4=396, 47x1,0x0,625-396,47x0,785x0,1252=242,93m3,
DN80 L=7,50m V5=7,50x1,0x0,58-7,50x0,785x0,082=4,31m3, Razem V1-5=291,45m3
m3
291 m3 291.000
RAZEM 291.00 604 0
d.5.3 KNNR 4
1411-02 Posadowienie w odwodnionym wykopie liniowym rurociągów rur osłonowych z wyłączeniem przecisku pod drogą na podłożu z pospółki grubości 20 cm wraz z obsypką i zasypką do podbudowy nawierzchni drogowej, chodnika, ścieżki rowerowej grubości 100 cm nad rurociągiem z dowozem materiału i zagęszczeniem warstwami do wymaganego wskaźnika wg np. Proctora ; dn90PE L=(28,0-10,0)+20,70+(27,20-15,0)=50,90m V1=50,90x1,0x1,29-50, 90x0,785x0,092=65,33m3 ;dn200PE L=22,50 V2=22,50x1,0x1,40-22,50x0, 785x0,202=30,80m3 ; dn225 L=(34,80-16,0)+(38,80-16,0)+(16,0-8,0)+(26, 40-10,0)+(17,70-10,0)=73,70m V3=73,70x1,0x1,425-73,70x0,785x0,2252=
102,09m3 ; Razem V1-3=198,22m3
m3
198 m3 198.000
RAZEM 198.00 0 605
d.5.3 KNNR 4
1411-02 Posadowienie w odwodnionym wykopie studni wodomierzowej na podłożu z betonu C12/15 grubości 10 cm wraz z zagęszczeniem V=0,10x0,785x1, 802=0,25m3
m3
1 m3 1.000
RAZEM 1.000
606d.5.
3 KNNR 1
0214-05 Zasypanie wykopów liniowych gruntem złożonym obok wykopu po zakończo-nych robotach montażowych wodociągów i rur osłonowych po odjęciu warstw posadowienia V=(1224,0+196,0)- (291,0+198,0+1,0)=930,0 m3
m3
930 m3 930.000
RAZEM 930.00 607 0
d.5.3 KNNR 1
0215-02 Przemieszczenie pozostałego gruntu rodzimego po zasypaniu wykopów li-niowych na projektowane nasypy drogowe po uzgodnieniu z branżą drogową i Inspektorem Nadzoru robót drogowych V=291,0+198,0+1,0=490,0m3
m3
490 m3 490.000
RAZEM 490.00 0 608d.5.
3
KNR-W 2-19 0306-04 analogia
Rura osłonowa dn90PE w gotowym wykopie i na zagęszczonym podłożu L=
(28,0-10,0)+20,70+(27,20-15,0)=50,90m m
51 m 51.000
zem RAZEM 51.000 609d.5.
3
KNR-W 2-19 0306-10 analogia
Rura osłonowa dn200PE w gotowym wykopie i na zagęszczonym podłożu
L=22,50m m
23 m 23.000
RAZEM 23.000 610
d.5.3
KNR-W 2-19 0306-11 analogia
Rura osłonowa dn225PE w gotowym wykopie i na zagęszczonym podłożu L=(34,80-16,0)+(38,80-16,0)+(16,0-8,0)+(26,40-10,0)+(17,70-10,0)=73,70m m
74 m 74.000
RAZEM 74.000 611
d.5.3 KNNR 4 1206-02 analogia
Przewiert maszyną do wierceń poziomych rury osłonowej dn90PE pod
dro-gą L=10,0+15,0=25,0m m
25 m 25.000
RAZEM 25.000 612
d.5.3 KNNR 4 1206-02 analogia
Przewiert maszyną do wierceń poziomych rury osłonowej dn225PE pod
drogą L=16,0+16,0+8,0+10,0+10,0=60,0m m
60 m 60.000
RAZEM 60.000 613d.5.
3 KNNR 4
1209-01 Przeciąganie rur przewodowych przez rury osłonowe w gotowym wykopie i przeciskowe dn90PE L=51,0+25,0=76,0m ; dn200PE L=23,0m dn225PE L=
74,0+60,0=134,0m Razem L=233,0m
m
233 m 233.000
RAZEM 233.00 614 0
d.5.3 KNNR 4 1210-01 analogia
Uszczelnienie końcówek rury osłonowej korkiem z twardej pianki poliuretano-wej długości min.500 mm od zakończenia rury n=2x9=18 m3
18 m3 18.000
RAZEM 18.000 615
d.5.3
ceny
produ-centa Płozy dystansowe PEHD wysokości do 30 mm do założenia na rury przewo-dowe w rozstawie ca 1,0 m n=30+23+29+24+37+41+18+28+20=250 szt
250 szt 250.000
RAZEM 250.00 0 616d.5.
3
KNR-W 2-19 0302-04 analogia
Łączenie rur osłonowych dn90PE metodą zgrzewania czołowego - ilość
po-łączeń n = 76,0:6,0 = 12,67 poł.
13 poł. 13.000
RAZEM 13.000 617
d.5.3
KNR-W 2-19 0302-10 analogia
Łączenie rur osłonowych dn200PE metodą zgrzewania czołowego - ilość
po-łączeń n = 23,0:6,0 = 3,83 poł.
4 poł. 4.000
RAZEM 4.000
618 d.5.3
KNR-W 2-19 0302-10 analogia
Łączenie rur osłonowych dn225PE metodą zgrzewania czołowego - ilość
po-łączeń n = 134,0:6,0 = 22,33 poł.
22 poł. 22.000
RAZEM 22.000 619
d.5.3 KNNR 4 1009-01 analogia
Montaż w gotowym wykopie i zagęszczonym podłożu rurociągu wody pitnej z rur polietylenowych dn40x3,7 PE100RC typ 2 SDR11 L=41,55+35,70+
10,0-10,0=77,25m
m
77 m 77.000
RAZEM 77.000 620d.5.
3 KNNR 4 1009-01 analogia
Montaż w gotowym wykopie i zagęszczonym podłożu rurociągu wody pitnej z rur polietylenowych dn63x5,8 PE100RC typ 2 SDR11 L=31,50-15,0=16, 50m
m
17 m 17.000
RAZEM 17.000 621d.5.
3 KNNR 4 1009-04 analogia
Montaż w gotowym wykopie i zagęszczonym podłożu rurociągu wody pitnej z rur polietylenowych dn110x10,0 PE100RC typ 2 SDR11 L=22,50m m
23 m 23.000
RAZEM 23.000 622d.5.
3 KNNR 4 1009-05 analogia
Montaż w gotowym wykopie i zagęszczonym podłożu rurociągu wody pitnej z rur polietylenowych dn125x11,4 PE100RC typ 2 SDR11 L=113,20+60, 40+292,77+63,80-60,0=470,17m
m
470 m 470.000
zem RAZEM 470.00
0
Połączenie rurociągów PE za pomocą kształtek elektrooporowych i muf
dn40PE złącz.
18 złącz. 18.000
RAZEM 18.000 624d.5.
3 KNNR 4
1011-01 Połączenie rurociągów PE za pomocą kształtek elektrooporowych i muf
dn63PE złącz.
8 złącz. 8.000
RAZEM 8.000
625d.5.
3 KNNR 4
1011-04 Połączenie rurociągów PE za pomocą kształtek elektrooporowych lub
zgrze-wane dn110PE złącz.
10 złącz. 10.000
RAZEM 10.000 626d.5.
3 KNNR 4
1011-05 Połączenie rurociągów PE za pomocą kształtek elektrooporowych lub
zgrze-wane dn125PE złącz.
10 złącz. 10.000
RAZEM 10.000 627
d.5.3 KNNR 4 1011-01 analogia
Połączenie projektowanego rurociągu dn40PE z rurociągiem istniejącym
32PVC za pomocą łącznika z zabezpieczeniem przed przesunięciem złącz.
2 złącz. 2.000
RAZEM 2.000
628 d.5.3
KNNR 4 1011-01 analogia
Połączenie projektowanego rurociągu dn63PE z rurociągiem istniejącym
50PVC za pomocą łącznika z zabezpieczeniem przed przesunięciem złącz.
1 złącz. 1.000
RAZEM 1.000
629 d.5.3
KNNR 4 1011-04 analogia
Połączenie projektowanego rurociągu dn110PE z rurociągiem istniejącym
90PVC za pomocą łącznika z zabezpieczeniem przed przesunięciem złącz.
1 złącz. 1.000
RAZEM 1.000
630 d.5.3
KNNR 4 1011-05 analogia
Połączenie projektowanego rurociągu dn125PE z rurociągiem istniejącym
110PVC za pomocą łącznika z zabezpieczeniem przed przesunięciem złącz.
3 złącz. 3.000
RAZEM 3.000
631d.5.
3 KNNR 4 1011-05 analogia
Połączenie projektowanego rurociągu dn125PE z rurociągiem istniejącym
DN100 żeliwo za pomocą łącznika z zabezpieczeniem przed przesunięciemzłącz.
1 złącz. 1.000
RAZEM 1.000
632d.5.
3 KNNR 4 1003-01 analogia
Rurociąg z rur żeliwa sferoidalnego i kształtek do połączeń kołnierzowych
DN80 w gotowym wykopie L=7,0m m
7 m 7.000
RAZEM 7.000
633d.5.
3 KNNR 4 1014-03 analogia
Kształtka redukcyjna z żeliwa sferoidalnego , kołnierzowa DN100/50 L=0,
50m szt
1 szt 1.000
RAZEM 1.000
634 d.5.3
KNNR 4 1702-03 analogia
Opaska do nawiercania dn160/63PE wraz z zasuwą odcinającą DN50 i
skrzynką uliczną szt.
1 szt. 1.000
RAZEM 1.000
635 d.5.3
KNNR 4 1702-02 analogia
Opaska do nawiercania dn125/40PE wraz z zasuwą DN32 i skrzynką uliczną szt.
2 szt. 2.000
RAZEM 2.000
636 d.5.3
KNNR 4
1119-03 Hydrant pożarowy nadziemny z podwójnym odcięciem przepływu i automa-tycznym odwodnieniem DN80 wraz z zasuwą kołnierzową DN80 obudową i skrzynką uliczną
kpl.
8 kpl. 8.000
RAZEM 8.000
zem 637d.5.
3 KNNR 4
1105-03 Zasuwa kołnierzowa krótka DN100 z żeliwa sferoidalnego wraz z obudową i
skrzynką uliczną kpl.
8 kpl. 8.000
RAZEM 8.000
638d.5.
3 KNNR 4 1114-03 analogia
Trójnik kołnierzowy DN100/100/100 zamontowany w wykopie i na gotowym
fundamencie (bloku podporowym) kpl.
3 kpl. 3.000
RAZEM 3.000
639d.5.
3 KNNR 4 1114-03 analogia
Trójnik kołnierzowy DN100/80 zamontowany w wykopie i na gotowym
funda-mencie (bloku podporowym) kpl.
7 kpl. 7.000
RAZEM 7.000
640 d.5.3
KNNR 4
1014-03 Kołnierz specjalny z zabezpieczeniem przed przesunięciem DN100 szt
25 szt 25.000
RAZEM 25.000 641
d.5.3 KNNR 4 1013-01 analogia
Króciec FF - dwukołnierzowy z żeliwa sferoidalnego DN80 L= dostosować na
budowie szt
8 szt 8.000
RAZEM 8.000
642 d.5.3
KNNR 4 1014-02 analogia
Kolano stopowe ze stopką z żeliwa sferoidalnego DN80 pod zestaw
płuczą-co-odbiorczy szt
8 szt 8.000
RAZEM 8.000
643d.5.
3 KNNR 4
0140-02 Zamontowanie w studni wodomierza skrzydełkowego Dn20 Qn=2,5 m3/h o
połączeniach gwintowanych kpl.
1 kpl. 1.000
RAZEM 1.000
644d.5.
3 KNNR 4 0140-03 analogia
Zamontowanie w studni wodomierzowej zaworu antyskażeniowego do
połą-czeń gwintowanych Dn25 Qn=5,0m3/h kpl.
1 kpl. 1.000
RAZEM 1.000
645d.5.
3 KNNR 4
0130-03 Zamontowanie w studzience wodomierzowej zaworów odcinających skoś-nych, grzybkowych do połączeń gwintowanych Dn25 PN10 bar szt.
3 szt. 3.000
RAZEM 3.000
646d.5.
3kalk. własna Konsola z blachy stalowej nierdzewnej kwasoodpornej L=310mm w
stu-dzience wodomierzowej szt.
1 szt. 1.000
RAZEM 1.000
647 d.5.3
KNNR 4
1413-03 Studnia wodomierzowa z kręgów żelbetowych Dn1200 ze szczelnym dnem, płytą odciążającą stopniami złazowymi i włazem typu ciężkiego DN600 w ka-lie D400 z zamknięciem ryglowym
stud.
1 stud. 1.000
RAZEM 1.000
648 d.5.3
KNNR 4 1427-01 analogia
Przejścia szczelne przez ściany studni wodomierzowej dostosowane do
wo-dociągowych rur przewodowych szt
2 szt 2.000
RAZEM 2.000
649 d.5.3
KNNR 4 1514-01 analogia
Ocieplenie od zewnątrz studni wodomierzowej z zastosowaniem łupek z twardej pianki poliuretanowej grubości 15 cm lub keramzytem grubości 20 cm V=2,50x0,785x1,902 - 2,50x0,785x1,50x1,50=2,67m3
m3
3 m3 3.000
RAZEM 3.000
650 d.5.3
KNNR 4
1612-01 Płukanie przebudowywanej sieci wodociągowej o średnicy do 150 mm (jed-nokrotne) dn40PE L=87,25m ; dn63PE L=31,50m; dn110PE L=40,80m;
dn125PE l=530,77m ; DN80 żeliwo L=7,50m Razem L=697,82m
odc.2 00m
698 odc.2
00m 698.000
RAZEM 698.00 0
zem 651d.5.
3 KNNR 4
1612-01 Drugie płukanie przebudowywanej sieci wodociągowej o średnicy do 150 mm; dn40PE L=87,25m ; dn63PE L=31,50m; dn110PE L=40,80m; dn125PE l=530,77m ; DN80 żeliwo L=7,50m Razem L=697,82m
odc.2 00m
698 odc.2
00m 698.000
RAZEM 698.00 0 652d.5.
3 KNNR 4
1611-01 Dezynfekcja rurociągu przebudowywanych odcinków sieci wodociągowej o średnicy do 150 mm ; dn40PE L=87,25m ; dn63PE L=31,50m; dn110PE L=
40,80m; dn125PE l=530,77m ; DN80 żeliwo L=7,50m Razem L=697,82m
odc.2 00m
698 odc.2
00m 698.000
RAZEM 698.00 0 653d.5.
3 KNNR 4
1606-01 Wodna próba szczelności przebudowywanych odcinków sieci wodociągowej
z rur PE dn40PE- odcinków n=3 200m
RAZEM 3.000
654 d.5.3
KNNR 4
1606-01 Wodna próba szczelności przebudowywanego odcinka sieci wodociągowej z
rur PE dn63PE n=1 200m
RAZEM 1.000
655 d.5.3
KNNR 4
1606-01 Wodna próba szczelności przebudowywanego odcinka sieci wodociągowej z
rur PE dn115PE n=2 200m
RAZEM 2.000
656 d.5.3
KNNR 4
1606-02 Wodna próba szczelności przebudowywanego odcinka sieci wodociągowej z
rur PE dn125PE n=6 200m
-1prób.
6 200m
-1 prób.
6.000
RAZEM 6.000
657d.5.
3
KNR 2-19 0102-01 analogia
Oznakowanie rurociągów taśmą lokalizacyjną z wkładką metalową i napisem
"Uwaga - rurociąg do wody" dn40PE L=87,25m ; dn63PE L=31,50m ; dn110PE L=40,80m; dn125PE L=530,77m Razem L=690,32m
m
690 m 690.000
RAZEM 690.00 658 0
d.5.3
KNR 2-19 0134-03 analogia
Oznakowanie trasy przebudowywanych wodociągów słupkami oznaczenio-wymi betonooznaczenio-wymi niskimi wraz z tabliczkami informacyjnymi kpl.
10 kpl. 10.000
RAZEM 10.000 659
d.5.3 KNNR 4
1430-01 Bloki oporowe i podporowe sieci wodociągowej z betonu C20/ 25 oraz podło-że pod studnie wodomierzową n=15 V=15x0,22=3,30m3 m3
3 m3 3.000
RAZEM 3.000
660 d.5.3
KNNR 1
0529-01 Montaż podwieszeń zabezpieczających kable elektryczne i
telekomunikacyj-ne , gazociągi kpl.
28 kpl. 28.000
RAZEM 28.000 661d.5.
3 KNNR 1
0529-06 Demontaż podwieszeń zabezpieczających kable elektryczne i
telekomunika-cyjne , gazociągi kpl.
28 kpl. 28.000
RAZEM 28.000 662d.5.
3 KNNR 1
0605-01 Nakłady dodatkowe na odwodnienie wykopów liniowych na odcinku W1-W3 i W2-W5 L=100,0+30,0=130,0m z zastosowaniem igłofiltrów wpłukiwanych bezpośrednio w grunt do 5,0 m głębokości i rozstawie co 1,0 m po obu stro-nach wykopu wraz z odprowadzeniem wody do rowów n= 2x130=260 szt.
szt.
260 szt. 260.000
zem RAZEM 260.00
0 663
d.5.3kalk. własna Obliczeniowy czas pompowania wody z odwodnienia wykopów j.w. t=2207,4
godz. godz.
2207 godz. 2207.000
RAZEM 2207.0 664 00
d.5.3 KNNR 1 0613-02 analogia
Tymczasowe rurociągi stalowe lub z tworzywa sztucznego o średnicy do 200mm do pompowania wody z odwodnienia wykopów do istniejących ro-wów L= 250m
m
250 m 250.000
RAZEM 250.00 0 5.4 45231000-5 D03.02.01 KANALIZACJA SANITARNA
D03.02.01.11 Wykonanie przebudowy grawitacyjnej kanalizacji sanitarnej w przebudowie i budowie dróg 665d.5.
4 KNNR 1
0212-06 Wykop liniowy w gruncie wilgotnym i mokrym (nawodnionym) kat. II-III średniej głębokości do 3,0m i szerokości 1,40m wykonany sposobem me-chanicznym z wydobyciem ziemi i odwiezieniem dla przebudowy kanału sa-nitarnego dn800PE z wyłączeniem wykopów obiektowych pod studnie na od-cinku "istn.Sk-S1 i S2-S3": L=(2,70-0,70)+(9,41-1,50)=9,91m V=9,91x1, 40x3,0=41,62m3
m3
42 m3 42.000
RAZEM 42.000 666
d.5.4 KNNR 1 0209-06 analogia
Wykop obiektowy pod studnie kanalizacyjne w gruncie wilgotnym i mokrym (nawodnionym) kat. II-III średniej głębokości 3,0m, długości 2,50m i szero-kości 2,50m wykonany sposobem mechanicznym z wydobyciem ziemi i od-wiezieniem - ilość studni n=3 V=3x2,50x2,50x3,0=56,25m3
m3
56 m3 56.000
RAZEM 56.000 667d.5.
4 KNNR 1 0209-06 analogia
Wykop liniowy pod kanał sanitarny dn800PE w rurze osłonowej dn1200 w gruncie kat III wilgotnym lub nawodnionym sposobem mechanicznym z wy-dobyciem ziemi na powierzchnie terenu i odwiezieniem L=25,29-1,50=23, 79m s=1,20+2x0,25=1,70m h=3,0m V=23,79x1,70x3,0=121,33m3
m3
121 m3 121.000
RAZEM 121.00 0 668d.5.
4 KNNR 1
0314-02 Umocnienie pionowych ścian wykopu liniowego w gruncie nawodnionym z zastosowaniem umocnień pełnych grodzicami lub wypraskami wraz z roz-biórką przy głębokości wykopu 3,0 m i szerokości 1,0 m; L=37,40m wraz ze zdemontowaniem umocnień F=2x37,40x3,0=224,40m2
m2
224 m2 224.000
RAZEM 224.00 669 0
d.5.4 KNNR 1
0314-02 Dodatek za umocnienie pionowych ścian wykopu liniowego przy szerokości ponad 1,0m w gruncie nawodnionym z zastosowaniem umocnień pełnych grodzicami lub wypraskami wraz z rozbiórką przy głębokości wykopu 3,0 m i szerokości 0,40 m; L=2,70+9,41=12,11m oraz szerokości 0,70m L=25, 29m F= 2x12,11x0,40x3,0+2x25,29x0,70x3,0=135,28m2
m2
135 m2 135.000
RAZEM 135.00 0
Umocnienie pionowych ścian wykopu obiektowego pod studnie kanalizacyj-ne z zastosowaniem szalunków stalowych wbijanych pionowo wraz z wyciag-nięciem przy głębokości wykopu 3,0 m i długości 3,0m wraz ze zdemonto-waniem umocnień F=3x2x3,0x3,0=54,0m2
m2
54 m2 54.000
RAZEM 54.000 671
d.5.4 KNNR 4
1411-03 Posadowienie w odwodnionym wykopie liniowym rur przewodowych dn800PE z wyłączeniem rury osłonowej na podłożu z pospółki grubości do 20 cm wraz z obsypką i zasypką do podbudowy nawierzchni drogowej h=3,0-0,60=2,40m grubości 30cm oraz szerokości wykopu s=1,40m z dowozem materiału i zagęszczeniem warstwami do wymaganego wskaźnika np.wg Proctora ; rurociągi L=9,91m V=9,91x1,40x2,40-9,91x0,785x0,802= 28, 32m3
m3
28 m3 28.000
RAZEM 28.000 672
d.5.4 KNNR 4
1411-03 Posadowienie w odwodnionym wykopie liniowym rury osłonowej dn1200 na podłożu z pospółki grubości do 20 cm wraz z obsypką i zasypką grubości 2, 20m do podbudowy nawierzchni drogowej oraz szerokości wykopu s=1,70m wraz z zagęszczeniem warstwami do wymaganego wskaźnika np.wg Proc-tora ; rurociągi L=24,0m V=24,0x1,70x2,20-24,0x0,785x1,202=62,64m3
m3
63 m3 63.000
zem RAZEM 63.000 673d.5.
4 KNNR 4
1411-03 Posadowienie w odwodnionym wykopie studni kanalizacyjnych na podłożu z betonu C12/ 15 grubości 20cm - ilość studni n=3 Dz=1500mm V=3x0, 785x1,502x0,20=1,06m3
m3
1 m3 1.000
RAZEM 1.000
674 d.5.4
KNNR 4 1307-07 analogia
Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu rur kanalizacyjnych dn800PE z wyłączeniem rur osłonowych L=2,70+9,41=12, 11m
m
12 m 12.000
RAZEM 12.000 675
d.5.4 KNNR 4 1307-09 analogia
Montaż rur osłonowych dn1200PE w gotowym odwodnionym wykopie i na
zagęszczonym podłożu z wyłączeniem L=24,0m m
24 m 24.000
RAZEM 24.000 676
d.5.4 KNNR 4
1209-02 Montaż wraz z przeciąganiem rur kanalizacyjnych dn800PE przez rurę osło-nową na płozach z tworzywa sztucznego PEHD z rolką wysokości do 35mm z rolką L=25,0m
m
25 m 25.000
RAZEM 25.000 677d.5.
4 KNNR 4 1210-01 analogia
Zakończenie rury osłonowej korkiem z twardej pianki poliuretanowej na
dłu-gości 0,50 od zakończenia m3
0.5 m3 0.500
RAZEM 0.500
678d.5.
4
KNR-W 2-19 0302-17 analogia
Łączenie rur przewodowych kanalizacji grawitacyjnej dn800PE metodą
zgrzewania czołowego - ilość połączeń n = 34,70:6,0 =5,78 poł.
6 poł. 6.000
RAZEM 6.000
679d.5.
4
KNR-W 2-19 0302-17 analogia
Łączenie rur osłonowych kanalizacji grawitacyjnej dn1200 metodą zgrzewa-nia czołowego - ilość połączeń n = 24,0:6,0 =4 poł.
4 poł. 4.000
RAZEM 4.000
680d.5.
4 KNNR 4 1413-03 analogia
Studnie kanalizacyjne z kręgów żelbetowych Dn1200 z płytą odciążającą z włazem żeliwnym DN600 w klasie D400 z zamknięciem zatrzaskowym i ryg-lem gotowym odwodnionym wykopie głębokości do 3,0m - 3 kpl
stud.
3 stud. 3.000
RAZEM 3.000
681 d.5.4
KNNR 4 1413-03 analogia
Przebudowa istniejącej studni kanalizacyjnej "istn.Sk" na studnie z kręgów żelbetowych Dn1200 z płytą odciążającą z włazem żeliwnym DN600 w klasie D400 z zamknięciem zatrzaskowym i ryglem gotowym odwodnionym wyko-pie głębokości do 3,0m - 1 kpl
stud.
1 stud. 1.000
RAZEM 1.000
682d.5.
4 KNNR 4 1508-12 analogia
Izolacja lepikiem asfaltowym na zimno powierzchni zewnętrznych żelbeto-wych studni kanalizacyjnych Dz1500 warstwa pierwsza n=4 L=4x3,0=12,0mm
12 m 12.000
RAZEM 12.000 683d.5.
4 KNNR 4 1509-12 analogia
Izolacja lepikiem asfaltowym na zimno powierzchni zewnętrznych żelbeto-wych studni kanalizacyjnych Dz1500 warstwa druga n=4 L=4x3,0=12,0m m
12 m 12.000
RAZEM 12.000 684
d.5.4 KNNR 4
1610-09 Próba wodna szczelności kanałów rurowych dn800PE licząc za odcinki
mię-dzy studzienkami n=3 odc.
-1prób.
3 odc.
-1 prób.
3.000
RAZEM 3.000
685 d.5.4
KNNR 1
0605-01 Nakłady na odwodnienie wykopów liniowych na odcinku Sk-S1-S3 L=46,0m z zastosowaniem igłofiltrów wpłukiwanych bezpośrednio w grunt do 6,0 m głębokości i rozstawie co 1,0 m po obu stronach wykopu wraz z odprowa-dzeniem wody do rowów n= 2x46=92 szt.
szt.
92 szt. 92.000
RAZEM 92.000 686d.5.
4kalk. własna Obliczeniowy czas pompowania wody z odwodnienia wykopów przyjęto: 220
godz. godz.
zem
220 godz. 220.000
RAZEM 220.00 0 687d.5.
4 KNNR 1 0613-02 analogia
Tymczasowe rurociągi stalowe lub z tworzywa sztucznego o średnicy do 200mm do pompowania wody z odwodnienia wykopów do istniejących ro-wów przyjęto: L= 150m
m
150 m 150.000
RAZEM 150.00 0 5.5 45231000-5 D03.02.01 KANALIZACJA SANITARNA TŁOCZNA
D03.02.01.11 Wykonanie przebudowy kanalizacji sanitarnej tłocznej w przebudowie i budowie dróg 688
d.5.5 KNNR 1
0212-06 Wykop liniowy w gruncie suchym lub wilgotnym kat. II-III średniej głębokoś-ci do 2,0m i szerokośgłębokoś-ci 1,0m wykonany sposobem mechanicznym z wydoby-ciem ziemi na odkład do przebudowy kanału tłocznego z wyłączeniem studni i rur osłonowych przewiertu lub przecisku pod istniejącymi drogami i dojazdem do wiaduktu nad torami PKP ; L=(22,0+11,35+21,70+131,20+622,0) -(6,0+8,0+15,0+65,0+8,0+15,0+65,0+8,0)= 618,25 m V=618,25x1,0x2,0=
1236,50m3
m3
1236 m3 1236.000
RAZEM 1236.0 00 689d.5.
5 KNNR 1
0210-03 Wykop obiektowy pod wykonanie przecisków (przewiertów) pod istniejącymi drogami i dojazdem do wiaduktu nad torami PKP w gruncie suchym i wilgot-nym kat. II-III średniej głębokości do 2,50m, szerokości 2,0m i długości 4, 0m wykonany sposobem mechanicznym z wydobyciem ziemi na odkład -ilość n=8 V=8x4,0x2,0x2,50=160,0m3
m3
160 m3 160.000
RAZEM 160.00 0 690
d.5.5 KNNR 1 0209-06 analogia
Wykop obiektowy pod studnie kanalizacyjne Dn1200 z czyszczakiem w gruncie suchym lub wilgotnym kat. II-III średniej głębokości 2,20m, długości 2,50m i szerokości 2,50m wykonany sposobem mechanicznym z wydoby-ciem ziemi na odkład - ilość studni n=16 V=16x2,50x2,50x2,20=220,0m3
m3
220 m3 220.000
RAZEM 220.00 0 691d.5.
5 KNNR 1
0314-02 Umocnienie pionowych ścian wykopu liniowego w gruncie wilgotnym i su-chym z zastosowaniem umocnień pełnych grodzicami lub wypraskami wraz z rozbiórką przy głębokości wykopu 2,0 m i szerokości 1,0 m wraz ze zde-montowaniem umocnień; L=(22,0+11,35+21,70+131,20+622,0) - (6,0+8,0+
15,0+65,0+8,0+15,0+65,0+8,0)= 618,25 m F=2x618,25x2,0=2473,0m2 m2
2473 m2 2473.000
RAZEM 2473.0 692 00
d.5.5 KNNR 1
0314-01 Umocnienie pionowych ścian wykopu obiektowego pod przeciski w gruncie suchym i wilgotnym z zastosowaniem umocnień pełnych grodzicami lub wy-praskami wraz z rozbiórką h= 2,50 m i L= 4,0 m n=8; wraz ze zdemontowa-niem umocnień oraz pod studnie kanalizacyjne z czyszczakiem L=2,50m h=2,20m, n=16 F=8x2x4,0x2,50 + 16x2x2,5x2,20=336,0m2
m2
336 m2 336.000
RAZEM 336.00 0 693d.5.
5 KNNR 4
1411-03 Posadowienie w odwodnionym wykopie liniowym rur przewodowych i osło-nowej na podłożu z pospółki grubości do 20 cm wraz z obsypką i zasypką grubości 30cm z dowozem materiału wraz z zagęszczeniem warstwami do wymaganego wskaźnika np.wg Proctora z wyłączeniem rur osłonowych pod drogami i studni ; rurociągi: dn50PE L=22,0-11,0=11,0m V1 =11,0x1,0x0,55-11,0x0,785x0,052=6,03m3 ; dn63PE L=11,35m V2 =11,35x1,0x0, 563-11,35x0,785x0,0632=6,35m3 ; dn110PE L=21,70-16,10= 5,60m V3 =5, 60x1,0x0,61-5,60x0,785x0,112=3,37m3 ; dn160PE L=(54,20+76,40)-27, 20=104,0m V4=104,0x1,0x0,66-104,0x0,785x0,162=66,55m3 ; dn315PE L=
622,0-192,0=430,0m V5 =430,0x1,0x0,815-430,0x0,785x0,3152=316,96m3
; - rury osłonowe dn90PE L=11,0-6,0=5,0m V6=
5,0x1,0x0,59-5,0x0,785x0,092=2,92m3 ; dn200PE L=16,10-8,0=8,10m V7=
8,10x1,0x0,70-8,10x0,785x0,202=5,42m3 ; dn500PE L=192,0-176,0=16,0m V8=16,0x1,0x1,0-16,0x0,785x0,502=12,86m3 Razem: V1-8=420,46m3
m3
420 m3 420.000
RAZEM 420.00 0
zem 694d.5.
5 KNNR 4
1411-03 Ocieplenie rurociągu w wykopie liniowym keramzytem z dowozem materiału na podłożu grubości 20 cm i 20cm nad rurociągiem i zabezpieczenie geotka-niną z zakładem na 2/ 3 szerokości wykopu wraz z zagęszczeniem warst-wami do wymaganego wskaźnika np.wg Proctora ; rurociągi: dn50PE L=8, 0m V=8,0x1,0x0,55-8,0x0,785x0,05x0,05=4,38m3 ; dn160PE L=10,0m V=
10,0x1,0x0,66-10,0x0,785x0,162=6,40m3 ; Razem V=10,78m3
m3
11 m3 11.000
RAZEM 11.000 695
d.5.5 KNNR 4
1411-03 Posadowienie w odwodnionym wykopie studni Dn1200 z czyszczakiem na podłożu z betonu C12/ 15 grubości 20cm - ilość studni n=16 Dz=1700mm V=16x0,785x1,702x0,20=7,26m3
m3
7 m3 7.000
RAZEM 7.000
696 d.5.5
KNNR 1
0214-05 Zasypanie wykopów liniowych i obiektowych: komór montażowych i studzie-nek kanalizacyjnych gruntem złożonym obok wykopu po zakończonych robo-tach montażowych kanalizacji , rur osłonowych i studni kanalizacyjnych i ich posadowieniu: V=(1236,0+160,0+220,0)- (420,0+11,0+7,0)=1178,0m3
m3
1178 m3 1178.000
RAZEM 1178.0 00 697d.5.
5 KNNR 1
0215-02 Przemieszczenie pozostałego gruntu rodzimego po zasypaniu wykopów li-niowych na projektowane nasypy drogowe po uzgodnieniu z branżą drogową i Inspektorem Nadzoru robót drogowych V=(1236,0+160,0+220,0)-1178,0=
438,0m3
m3
438 m3 438.000
RAZEM 438.00 0
Wykonanie przewiertu lub przecisku rurą osłonową pod drogą dn90x5,
4PE100RC SDR17 L=6,0m m
6 m 6.000
RAZEM 6.000
699d.5.
5 KNNR 4 1206-02 analogia
Wykonanie przewiertu lub przecisku rurą osłonową pod drogą dn200x11,
9PE100RC SDR17 L=8,0m m
8 m 8.000
RAZEM 8.000
700 d.5.5
KNNR 4 1206-02 analogia
Wykonanie przewiertu lub przecisku rurą osłonową pod drogą i dojazdem do wiaduktu nad torami PKP dn500x29,7PE100RC SDR17 L=15,0+8,0+15,0+
8,0=46,0m
m
46 m 46.000
RAZEM 46.000 701
d.5.5 KNNR 4 1207-06 analogia
Wykonanie przewiertu lub przecisku rurą osłonową pod drogą i dojazdem do wiaduktu nad torami PKP dn500x29,7PE100RC SDR17 L=65,0+65,0=130, 0m
m
130 m 130.000
RAZEM 130.00 0
Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu ruro-ciągów kanalizacji tłocznej dn50x4,6PE100RC typ2 SDR11 L= 22,0m m
22 m 22.000
RAZEM 22.000 703d.5.
5 KNNR 4
1009-01 Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu ruro-ciągów kanalizacji tłocznej dn63x5,8PE100RC typ2 SDR11 L= 11,35m m
11 m 11.000
RAZEM 11.000 704
d.5.5 KNNR 4
1009-04 Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu ruro-ciągów kanalizacji tłocznej dn110x10,0PE100RC typ2 SDR11 L= 21,70m m
22 m 22.000
RAZEM 22.000 705
d.5.5 KNNR 4
1009-07 Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu ruro-ciągów kanalizacji tłocznej dn160x14,6PE100RC typ2 SDR11 L=54,80+76, 40=131,20m
m
131 m 131.000
RAZEM 131.00 0 706d.5.
5 KNNR 4
1009-13 Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu ruro-ciągów kanalizacji tłocznej dn315x28,6PE100RC typ2 SDR11 L=311,80+
310,20=622,0m
m
622 m 622.000
zem RAZEM 622.00
0
Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu rur osłonowych dn90x5,4PE100RC SDR17 L=11,0-6,0=5,0m m
5 m 5.000
RAZEM 5.000
708d.5.
5 KNNR 4 1009-09 analogia
Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu rur osłonowych dn200x11,9PE100RC SDR17 L=16,10-8,0=8,10m m
8 m 8.000
RAZEM 8.000
709d.5.
5 KNNR 4 1009-11 analogia
Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu rur
osłonowych dn250x14,8PE100RC SDR17 L=27,20m m
27 m 27.000
RAZEM 27.000 710d.5.
5 KNNR 4 1009-16 analogia
Montaż w gotowym odwodnionym wykopie i na zagęszczonym podłożu rur osłonowych dn500x29,7PE100RC SDR17 L=192,0-176,0=16,0m m
16 m 16.000
RAZEM 16.000 711
d.5.5 KNNR 4 1011-01 analogia
Łączenie rur polietylenowych dn50PE ciśnieniowych za pomocą kształtek
elektrooporowych - złącz = 6 złącz.
6 złącz. 6.000
RAZEM 6.000
712 d.5.5
KNNR 4 1011-01 analogia
Łączenie rur polietylenowych dn63PE ciśnieniowych (w założeniu odcinków 6,0m) za pomocą kształtek elektrooporowych - złącz = 5 złącz.
5 złącz. 5.000
RAZEM 5.000
713 d.5.5
KNNR 4 1010-04 analogia
Łączenie rur polietylenowych dn110PE ciśnieniowych (w założeniu
odcin-ków 6,0m) za pomocą zgrzewania czołowego - złącz = 6 złącz.
6 złącz. 6.000
RAZEM 6.000
714 d.5.5
KNNR 4 1010-07 analogia
Łączenie rur polietylenowych dn160PE ciśnieniowych (w założeniu
odcin-ków 6,0m) za pomocą zgrzewania czołowego - złącz = 30 złącz.
30 złącz. 30.000
RAZEM 30.000 715d.5.
5 KNNR 4 1010-13 analogia
Łączenie rur polietylenowych dn315PE ciśnieniowych (w założeniu
odcin-ków 6,0m) za pomocą zgrzewania czołowego - złącz = 140 złącz.
140 złącz. 140.000
RAZEM 140.00 716 0
d.5.5 KNNR 4 1209-01 analogia
Przeciąganie rur kanalizacji tłocznej dn50PE przez rury osłonowe dn90PE
na płozach dystansowych L=11,0m m
11 m 11.000
RAZEM 11.000 717
d.5.5 KNNR 4 1209-01 analogia
Przeciąganie rur kanalizacji tłocznej dn110PE przez rury osłonowe dn200PE
na płozach dystansowych L=16,10m m
16 m 16.000
RAZEM 16.000 718d.5.
5 KNNR 4 1209-01 analogia
Przeciąganie rur kanalizacji tłocznej dn160PE przez rury osłonowe dn250PE
na płozach dystansowych L=27,20m m
27 m 27.000
RAZEM 27.000 719d.5.
5 KNNR 4 1209-02 analogia
Przeciąganie rur kanalizacji tłocznej dn315PE przez rury osłonowe dn500PE na płozach dystansowych L=19,0+65,0+12,0+19,0+65,0+12,0=192,0m m
192 m 192.000
RAZEM 192.00 720 0
d.5.5
ceny
produ-centa Płozy dystansowe PEHD do założenia na rury przewodowe dn50PE szt.13, dn110PE szt.18, dn160PE szt.30, dn315PE szt.204 w rozstawie ca 1,0 m wysokości do 40mm z rolkami, Razem n= 265
szt
265 szt 265.000
zem RAZEM 265.00
0
Wypełnienie zakończenia rur osłonowych korkiem z twardej pianki poliureta-nowej na długości 0,50m od zakończenia szt.18 V=1,75m3 m3
2 m3 2.000
RAZEM 2.000
722d.5.
5
KNR-W 2-19 0302-04 analogia
Łączenie rur osłonowych kanalizacji tłocznej dn90PE metodą zgrzewania
czołowego - ilość połączeń n = 18,0;6,0 = 3 poł.
3 poł. 3.000
RAZEM 3.000
723d.5.
5
KNR-W 2-19 0302-10 analogia
Łączenie rur osłonowych kanalizacji tłocznej dn200PE metodą zgrzewania czołowego - ilość połączeń n = 16,10:6,0 = 2,68 poł.
3 poł. 3.000
RAZEM 3.000
724d.5.
5
KNR-W 2-19 0302-12 analogia
Łączenie rur osłonowych kanalizacji tłocznej dn250PE metodą zgrzewania czołowego - ilość połączeń n = 27,30:6,0 = 4,55 poł.
5 poł. 5.000
RAZEM 5.000
725 d.5.5
KNR-W 2-19 0302-17 analogia
Łączenie rur osłonowych kanalizacji tłocznej dn500PE metodą zgrzewania czołowego - ilość połączeń n = 192,0:6,0 = 32 poł.
32 poł. 32.000
RAZEM 32.000 726
d.5.5 KNNR 4 1413-03 analogia
Studnie z czyszczakiem z kręgów żelbetowych Dn1200 z płytą odciążającą z włazem żeliwnym DN600 w klasie D400 z zamknięciem zatrzaskowym i ryg-lem gotowym odwodnionym wykopie głębokości do 3,0m - 16 kpl
Studnie z czyszczakiem z kręgów żelbetowych Dn1200 z płytą odciążającą z włazem żeliwnym DN600 w klasie D400 z zamknięciem zatrzaskowym i ryg-lem gotowym odwodnionym wykopie głębokości do 3,0m - 16 kpl