• Nie Znaleziono Wyników

Wykładowca Miejsce pracy: Warszawa Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2021

Share "Wykładowca Miejsce pracy: Warszawa Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie"

Copied!
1
0
0

Pełen tekst

(1)

Wykładowca

Miejsce pracy: Warszawa

Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie ogłasza konkurs na stanowisko Wykładowca zajęć specjalizacyjnych z dydaktyki nauczania języka angielskiego

na rok akademicki 2019/2020.

Termin składania aplikacji upływa 15 września 2019 r.

Umowa zawarta zostanie na rok akademicki 2019/20 i będzie odnawiana po corocznej ewaluacji pracy wykładowcy przez władze i studentów/

Planowany termin zatrudnienia: od 2019-10-01

Zadania:

 opracowanie sylabusów kursów (kart przedmiotów) zgodnych ze standardami LSW;

 zapewnienie wszystkich materiałów związanych z realizacją kursu;

 ewaluacja i ocena wyników pracy studentów oraz podawanie ocen do wiadomości studentów w określonym terminie i na zasadach określonych przez LSW;

 zapewnienie konsultacji dla studentów będących uczestnikami prowadzonych kursów;

 inne dodatkowe zadania/aktywności związane z realizacją modułu dydaktycznego, związane ze współpracą z Uczelnią.

Wymagania:

 potwierdzona znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1;

 stopień doktora (najlepiej w dziedzinie/dyscyplinie: metodyka nauczania jęz. angielskiego)

 doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego;

 wszelkie certyfikaty w nauczaniu języka angielskiego jako języka obcego, w tym odmian specjalistycznych (w środowisku zawodowym) będą dodatkowym atutem;

 zaangażowanie w rozwój warsztatu pracy dydaktycznej, w tym wykorzystania innowacyjnych metod nauczania języka.

CV wraz z listem motywacyjnym i upoważnieniem do przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji należy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ do dnia 15 września 2019 roku.

Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Cytaty

Powiązane dokumenty

Teoria wychowania uczniów III-IV etapu kształcenia (14h/20h + 10h praca własna) dr Agnieszka Bocianowicz..

obcego - język hiszpański Praktyczna nauka drugiego języka. obcego -

Język polski jako narzędzie pracy tłumacza Język polski jako narzędzie pracy tłumacza Język polski jako narzędzie pracy tłumacza mgr Joanna Karłowicz-Budzik mgr

[r]

KWBiA Daty (KWBiA) AN naucz Daty (AN naucz) AN tłum Daty (AN tłum) AN naucz- tłum Daty (AN naucz- tłum) Praktyczna nauka drugiego. języka obcego - język

PNJ Sprawności zintegrowane Dydaktyka nauczania języka specjalności PNJ Pisanie ze stylistyką.. dr Anna Bielska mgr Dawid Migacz mgr