• Nie Znaleziono Wyników

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Protected

Academic year: 2022

Copied!
16

(1)

OFERTA SZKOLENIOWA

(2)

Szanowni Państwo,

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń skierowanych do sektora MŚP. Celem projektu jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez realizację dofinansowanych usług rozwojowych świadczonych w takich formach jak:

szkolenia specjalistyczne

kursy zawodowe

doradztwo

studia podyplomowe

mentoring

coaching.

Dzięki temu wsparciu firmy mogą realizować swoje cele biznesowe, takie jak m. in.: wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa, zwiększenie sprzedaży, pozyskanie nowych klientów czy wzrost efektywności pracy.

Załączamy propozycję szkoleń, które możemy zrealizować w wersji online oraz w sposób tradycyjny,

w dogodnym dla Państwa czasie. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, realizując także szkolenia sprofilowane pod potrzeby firmy. Jesteśmy przekonani, że wiedza i umiejętności zdobyte przez uczestników projektu przyniosą wymierne korzyści przedsiębiorstwu i jego pracownikom.

WSTiE jest rozpoznawalną marką na polskim rynku edukacyjnym. Od lat prowadzi prestiżowe programy kształcenia, w tym kursy i szkolenia oraz studia podyplomowe odpowiadające na bieżące potrzeby rynku. Bogate doświadczenie potwierdzone licznymi nagrodami i certyfikatami jest gwarancją, że uczelnia jest pewnym partnerem sektora MŚP. Kadra wykładowców-praktyków posiadająca szerokie doświadczenie zawodowe

i szkoleniowe dba o najwyższy poziom usług rozwojowych.

Nasza uczelnia zapewnia wsparcie i profesjonalną pomoc w zakresie pozyskania finansowania i realizacji usług doradczo-szkoleniowych.

Zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem Maria Grzechynka Kanclerz

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii ul. Zamkowa 1

34-200 Sucha Beskidzka tel. 33 874 54 25

e-mail: szkola@wste.edu.pl www.wste.edu.pl

(3)

GWARANTUJEMY

• Elastyczność i dopasowanie oferty do potrzeb klienta

• Najlepszych ekspertów w poszczególnych obszarach

• Innowacyjne i efektywne metody kształcenia

• Wygodne formy realizacji zajęć w trybie tradycyjnym i zdalnym

• Wsparcie w pozyskiwaniu finansowania na realizację szkoleń w firmie

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii oferuje szeroką gamę szkoleń w następujących obszarach:

• Zarządzanie

• Sprzedaż i marketing

• Produktywność i efektywność osobista

• Finanse i księgowość

• Informatyka

• Turystyka

• Hotelarstwo

• COVID-19

(4)

SZKOLENIA Z OBSZARU ZARZĄDZANIA

Design Thinking w projektach

Motywowanie i skuteczne zarządzanie zespołem

Podejmowanie decyzji i zarządzanie zmianą w organizacji

Podstawy zarządzania projektami

Project Manager

Wprowadzenie do analizy strategicznej

Zarządzanie procesami w biznesie

Zarządzanie ryzykiem w projekcie

Zarządzanie zespołem rozproszonym – zarządzanie zespołami Home Office

(5)

SZKOLENIA Z OBSZARU SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Aktywna sprzedaż w branży usługowej

Budowanie długotrwałych relacji biznesowych

Budowanie relacji z klientami

Budowanie strumienia klientów online - kanały generowania ruchu w sieci

Budowanie wizerunku w sieci

Jak sprzedawać w firmach produkcyjnych?

Negocjacje zakupowe z elementami perswazji

Nowoczesne techniki pokonywania obiekcji i finalizacji transakcji

Obsługa zdalna klienta

Pozyskiwanie nowych klientów

Praktyczny trening efektywnej sprzedaży B2B

(6)

• Profesjonalna obsługa trudnego klienta

• Profesjonalne negocjacje i obrona ceny

• Rozmowy B2B i negocjacje dla handlowców

• Skuteczna sprzedaż zdalna przez telefon i e-mail

• Skuteczny Handlowiec – jak budować wartość i efektywnie sprzedawać?

• Sprzedaż i obsługa dopasowane do klienta 4.0

• Zaawansowane techniki sprzedaży i strategie działania

• Zarządzanie doświadczeniami klienta – Customer Experience

• Zwiększanie wyników sprzedażowych – sprzedaż detalic

(7)

SZKOLENIA Z OBSZARU PRODUKTYWNOŚCI I EFEKTYWNOŚCI OSOBISTEJ

• Biznesowy savoir-vivre i budowanie relacji zawodowych

• Kreatywne myślenie i kreatywne rozwiązywanie problemów

• Rozwiązywanie konfliktów

• Wystąpienia publiczne – budowanie autorytetów i wiarygodności

• Zarządzanie czasem

• Zarządzanie sobą

• Zarządzanie stresem

(8)

SZKOLENIA Z OBSZARU FINANSÓW I KSIĘGOWOŚCI

Płace w ujęciu praktycznym

Podatki dochodowe CIT i PIT 2020 problemy, zmiany, orzecznictwo

Pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania firmy

Rachunkowe i podatkowe zamkniĘcie roku oraz sporządzenie sprawozdania finansowego

VAT 2020 – problemy, zmiany, orzecznictwo

Zarządzanie finansami / Zarządzanie procesami rachunkowo – księgowymi

ZFŚS 2020 uwzględnieniem RODO

(9)

SZKOLENIA Z OBSZARU INFORMATYKI

Administrowanie systemami i sieciami – kompetencje podstawowe i zaawansowane

Programowanie aplikacji mobilnych (Anroid, iOs, itd.)

Programowanie mikrokontrolerów i sterowników PLC

Programowanie w języku C# - kurs premium

Programowanie w języku C# - kurs średniozaawansowany

Programowanie w języku C++ - kurs premium

Programowanie w języku C++ - kurs średniozaawansowany

Programowanie w języku Java - kurs premium

(10)

Programowanie w języku Java – kurs średniozaawansowany

Projektowanie i analiza, zarządzanie systemami modelowanie struktur danych

Testowanie aplikacji

Wprowadzenie do programowania – kurs wprowadzający

Zapewnienie bezpieczeństwa systemów

(11)

SZKOLENIA Z OBSZARU TURYSTYKI

Benchmarking zarządzania miejscem docelowym

E-marketing w turystyce

Marketing i sprzedaż produktu turystycznego

Obsługa klienta w sektorze turystycznym

Organizacja i przeprowadzanie imprez masowych

Organizacja konferencji i kongresów

(12)

Organizacja usług agroturystycznych

Strategia zrównoważonego rozwoju turystyki w regionie

Systemy informacyjne i rezerwacyjne w branży turystycznej

Tworzenie i komercjalizacja produktu turystycznego

(13)

SZKOLENIA Z OBSZARU HOTELARSTWA

Concierge

Online Travel Agents – budowanie sieci sprzedażowych usług hotelarskich w sieci

Profesjonalna obsługa gościa w recepcji

Profesjonalna obsługa i negocjacje zamówień grupowych

Rekrutacja i zakres obowiązków personelu hotelowego

Revenue Management w hotelu

Rynek hotelowy

(14)

Terminy przyjmowania gości w hotelu według standardów międzynarodowych

Wskaźniki operacyjne w hotelach

Zarządzanie sprzedażą w branży hotelarskiej – kurs podstawowy

Zarządzanie sprzedażą w branży hotelarskiej – kurs zaawansowany

Zasady rejestracji dla gości hotelowych.

Zautomatyzowane przetwarzanie danych w recepcji

(15)

SZKOLENIA Z OBSZARU COVID-19

Profilaktyka Covid-19

Organizacja szkoleń, spotkań i konferencji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i przeciwdziałania Covid-19

(16)

Zapraszamy do współpracy

Wynagrodzenie należne Wykonawcy podlegać będzie automatycznej waloryzacji odpowiednio o kwotę podatku VAT wynikającą ze stawki tego podatku, obowiązującą w chwili

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach ogłasza nabór na specjalistów lub specjalistę (w zależności od modelu pracy) do realizacji w roku 2019 programu

5.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wymienionych w zaproszeniu do złożenia oferty na dostawę pieczątek automatycznych, polimerów i tuszownic przez administratora

b) naprawa lub wymiana pojemników na swój koszt w przypadku uszkodzeń powstałych podczas ich użytkowania lub ich zużycia, na zgłoszenie przez Najemcę drogą elektroniczną, c)

Zamawiający wzywa Wykonawców, którzy wraz z ofertą nie złożyli wymaganych oświadczeń lub dokumentów, o których mowa w punkcie IV lub którzy nie złożyli

Podchloryn sodu płynny, stabilizowany, okres ważności min 6mc, przeznaczony do dezynfekcji wody basenowej i pitnej oraz powierzchni zgodnie z pozwoleniem Ministra Zdrowia lub

1) wyborze najkorzystniejszej oferty, podając nazwę (firmę) albo imię i nazwisko, siedzibę albo miejsce zamieszkania i adres Wykonawcy, którego ofertę wybrano,

spośród wszystkich ofert.. Suma punktów obliczonych, zgodnie z pkt 3 powyżej, za wszystkie kryteria oceny, stanowić będzie końcową ocenę danej Oferty. Zamawiający