Dowożenie
Zmiany od
1 września 2019r.
Trasy autobusów rano/Pan Stanisław:
7.00
Krynki-Borowe (1) – 7.05 Stare Sypnie (8) – 7.05 Nowe Sypnie (2) – 7.15 Małyszczyn (4) – 7.20 Czaje (2) – 7.25 Czaje-Bagno (2) – 7.30 Pobikry (5) – 7.35 Żery-Bystre (3) – 7.40 Żery-Czubiki (4) – 7.40 Żery-Pilaki (1) – 7.45 Kosianka-Boruty (2) – 7.45 Kosianka- Trojanówka (3) – 8.00 Kosianka Leśna (4) – 8.05 Grodzisk (41)8.10
Aleksandrowo (1) – 8.15 Biszewo (7) – 8.20 Makarki (4) – 8.25 Krynki-Sobole (11) – 8.30 Rybałty (3) – 8.35 Niewiarowo-Sochy (1) – 8.35 Niewiarowo-Przybki (2) – 8.40 Drochlin (4) – 8.45 Grodzisk (33)Trasy autobusów po południu (pon., śr., pt.):
13.45
Grodzisk – Makarki – Aleksandrowo – Biszewo – Krynki-Sobole – Rybałty – Niewiarowo-Sochy – Niewiarowo-Przybki – Drochlin – Grodzisk14.40
Grodzisk – Kosianka Leśna – Żery-Pilaki – Żery-Czubiki – Żery-Bystre – Krynki-Jarki – Pobikry – Czaje-Bagno – Małyszczyn – Czaje – Grodzisk15.35
Grodzisk – Porzeziny-Mendle – Kosianka-Trojanówka – Kosianka-Boruty – Krynki- Borowe – Stare Sypnie – Sypnie Nowe – Koryciny – Kozłowo – Grodzisk16.30
Grodzisk – Mierzynówka – Aleksandrowo – Czarna Wielka – Czarna Średnia – Dołubowo-Wyręby – Czarna Cerkiewna – Siemiony – GrodziskTrasy autobusów po południu (wt., czw.):
13.45
Grodzisk – Kosianka Leśna – Żery-Pilaki – Żery-Czubiki – Żery-Bystre – Krynki-Jarki – Pobikry – Czaje-Bagno – Małyszczyn – Czaje – Grodzisk14.40
Grodzisk – Makarki – Aleksandrowo – Biszewo – Krynki-Sobole – Rybałty – Niewiarowo-Sochy – Niewiarowo-Przybki – Drochlin – Grodzisk15.35
Grodzisk – Mierzynówka – Aleksandrowo – Czarna Wielka – Czarna Średnia – Dołubowo-Wyręby – Czarna Cerkiewna – Siemiony – Grodzisk16.30
Grodzisk – Porzeziny-Mendle – Kosianka-Trojanówka – Kosianka-Boruty – Krynki- Borowe – Stare Sypnie – Sypnie Nowe – Koryciny – Kozłowo – GrodziskTrasy autobusów rano/Pan Roman:
6.50
Łopusze (4) – 7.00 Morze (4) – 7.05 Lubowicze (6) – 7.05 Stadniki (2) – 7.10 Kamianki (3) – 7.15 kol. Jaszczołty (1) – 7.17 Ostrożany – 7.20 Jaszczołty (4) – 7.22 Krakówki-Zdzichy (1) – 7.25 Krakówki-Włodki (1) – 7.30 kol. Bogusze Stare (2) – 7.40 Żale (3) – 7.45 Bogusze Stare (8) – 7.50 Bogusze Litewka (3) – 7.55 Kosianka Stara (2) – 8.00 Grodzisk (44)8.10 Mierzynówka kol. (2) – 8.20 Czarna Wielka kol. (2) – 8.25 Czarna Wielka (8) – 8.35 Aleksandrowo (11) – 8.40 Mierzynówka (6) – 8.45 Grodzisk (28)
Trasy autobusów po południu (pon., śr., pt.):
13.45 Grodzisk – Grodzisk kol. – Porzeziny-Mendle – Porzeziny-Giętki – Kosianka-Boruty – Kosianka- Trojanówka – Krynki-Borowe – Stare Sypnie – Sypnie Nowe – Kozłowo – Koryciny – Grodzisk
14.40 Grodzisk – Kosianka Stara – Bogusze Litewka – Bogusze Stare – Żale – kol. Bogusze Stare – Krakówki-Włodki – Krakówki-Zdzichy – Jaszczołty – kol. Jaszczołty – Ostrożany – Kamianki – Stadniki – Lubowicze – Morze – Łopusze – Grodzisk
15.35 Grodzisk – Makarki – Aleksandrowo – Biszewo – Krynki-Sobole – Rybałty – Niewiarowo- Przybki – Drochlin – Grodzisk
16.30 Grodzisk – Kosianka Stara – Bogusze Litewka – Bogusze Stare – kol. Bogusze Stare – Krakówki- Włodki – Krakówki-Zdzichy – Jaszczołty – kol. Jaszczołty – Ostrożany – Kamianki – Stadniki – Lubowicze – Morze – Łopusze – Grodzisk
Trasy autobusów po południu (wt., czw.):
13.45 Grodzisk – Kosianka Stara – Bogusze Litewka – Bogusze Stare – Żale – kol. Bogusze Stare – Krakówki-Włodki – Krakówki-Zdzichy – Jaszczołty – kol. Jaszczołty – Ostrożany – Kamianki – Stadniki – Lubowicze – Morze – Łopusze – Grodzisk
14.40 Grodzisk – Grodzisk kol. – Porzeziny-Mendle – Porzeziny-Giętki – Kosianka-Boruty – Kosianka- Trojanówka – Krynki-Borowe – Stare Sypnie – Sypnie Nowe – Kozłowo – Koryciny – Grodzisk
15.35 Grodzisk – Kosianka Stara – Bogusze Litewka – Bogusze Stare – kol. Bogusze Stare – Krakówki- Włodki – Krakówki-Zdzichy – Jaszczołty – kol. Jaszczołty – Ostrożany – Kamianki – Stadniki – Lubowicze – Morze – Łopusze – Grodzisk
16.30 Grodzisk – Makarki – Aleksandrowo – Biszewo – Krynki-Sobole – Rybałty – Niewiarowo- Przybki – Drochlin – Grodzisk