• Nie Znaleziono Wyników

niemiecki) Miejsce pracy: Warszawa Nr ref: WSK16SBRE Zakres obowiązków

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2021

Share "niemiecki) Miejsce pracy: Warszawa Nr ref: WSK16SBRE Zakres obowiązków"

Copied!
1
0
0

Pełen tekst

(1)

Jobfinder Ewelina Hordyniec, ul. Św. Wincentego 14/5, 03-505 Warszawa, NIP: 522-253-82-63, tel.: (+48) 22 862 72 50, fax: (+48) 22 405 91 01

Nasz Klient to prywatny deweloper, posiadający przedstawicielstwa w Austrii, Rumunii, Czechach i Warszawie. Przez ostatnie 25 lat, firma realizowała projekty jako Inwestor i Generalny Wykonawca. Do swojej nowej siedziby poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka Biura (Biegły j. angielski oraz j. niemiecki) Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref: WSK16SBRE

Zakres obowiązków:

 Prowadzenie bieżącej komunikacji zarządczej, handlowej, marketingowej i administracyjnej w języku angielskim, niemieckim i polskim,

 Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z działalnością firmy,

 Samodzielne prowadzenie powierzonych projektów,

 Prowadzenie kalendarza,

 Współpraca z innymi działami,

 Organizacja spotkań.

Wymagania:

 Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,

 Wykształcenie wyższe,

 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

 Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

 Biegła znajomość obsługi komputera w tym Pakietu MS Office,

 Zdolność do nauki i podejmowania nowych wyzwań,

 Bardzo dobra organizacja pracy,

 Wysoka kultura osobista,

Samodzielność, multizadaniowość.

Oferujemy:

 Rozwojowe, dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowej organizacji,

 Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

 Praca na pełen etat na umowie o pracę,

 Godziny pracy 8.30 (9.00) – 16.30 (17.00)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK16SBRE

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Cytaty

Powiązane dokumenty

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych