• Nie Znaleziono Wyników

K O M U N I K A T - A W A N S E i S P A D K I. p o r u n d z i e j e s i e n n e j s e z o n u /

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2022

Share "K O M U N I K A T - A W A N S E i S P A D K I. p o r u n d z i e j e s i e n n e j s e z o n u /"

Copied!
20
0
0

Pełen tekst

(1)

K O M U N I K A T - A W A N S E i S P A D K I

w l i g o w y c h r o z g r y w k a c h m ł o d z i e ż o w y c h p o r u n d z i e j e s i e n n e j s e z o n u 2 0 2 0 / 2 0 2 1

Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek, po rundzie jesiennej, w ligowych rozgrywkach młodzieżowych A1 junior, B1 junior młodszy, C1 trampkarz, C2 trampkarz, D1 młodzik i D2 młodzik następują awanse i spadki, a ligi i grupy tworzone są na nowo. Na kolejnych stronach Dział Rozgrywek WMZPN prezentuje podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2020/21, które zawiera:

 opis awansów i spadków w poszczególnych kategoriach wiekowych,

 tabele końcowe rundy jesiennej dla poszczególnych rozgrywek,

 aktualny skład poszczególnych lig na rundę wiosenną.

Kluby na tym etapie mają możliwość dokonania zmian w zgłoszeniach drużyn młodzieżowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Istnieje możliwość wycofania drużyn bez nakładania kar finansowych lub zgłoszenia dodatkowych zespołów. Wnioski w tej kwestii należy wysyłać do 31 stycznia 2021 roku na adres e-mail: marcin.zylka@wmzpn.pl. Przy podejmowaniu decyzji należy pamiętać o wymogach licencyjnych dotyczących minimalnej wymaganej liczby zespołów młodzieżowych jakie narzuca Podręcznik Licencyjny.

Od początku lutego rozpoczną się prace nad podziałem na grupy i terminarzami w poszczególnych rozgrywkach młodzieżowych na rundę wiosenną sezonu 2020/21.

UWAGA! Przypominamy, że w wyniku wprowadzonej przed sezonem 2020/21 reformy rozgrywek młodzieżowych, po raz pierwszy, po zakończeniu rundy wiosennej dokonane zostaną następujące zmiany w organizacji rozgrywek (przejścia roczników między kategoriami wiekowymi):

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach Trampkarzy C1 (w sezonie 2020/21 rocznik 2006 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Jesienią mogą zgłosić się do rozgrywek Juniora Młodszego B1 (w sezonie 2021/22 rocznik 2005 i młodsi).

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach Trampkarzy C2 (w sezonie 2020/21 rocznik 2007 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich w rundzie jesiennej sezonu 2021/22 i z zachowaniem podziału na klasy rozgrywkowe przechodzą jesienią do rozgrywek Trampkarzy C1 (w sezonie 2021/22 rocznik 2007 i młodsi).

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach Młodzików D1 (w sezonie 2020/21 rocznik 2008 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich w rundzie jesiennej sezonu 2021/22 i z zachowaniem podziału na klasy rozgrywkowe przechodzą jesienią do rozgrywek Trampkarzy C2 (w sezonie 2021/22 rocznik 2008 i młodsi).

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach Młodzików D2 (w sezonie 2020/21 rocznik 2009 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich w rundzie jesiennej sezonu 2021/22 i z zachowaniem podziału na klasy rozgrywkowe przechodzą jesienią do rozgrywek Młodzik D1 (w sezonie 2021/22 rocznik 2009 i młodsi).

 W rundzie jesiennej sezonu 2021/22 podział na klasy rozgrywkowe w rozgrywkach

Młodzików D2 (w sezonie 2021/22 rocznik 2010 i młodsi) odbędzie się na podstawie zgłoszeń

klubów oraz wyników rozgrywek Orlików E1 w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 (w sezonie

2020/21 rocznik 2010 i młodsi).

(2)

PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2020/21

W rozgrywkach A1 Junior po rundzie jesiennej dwie drużyny awansowały do Makroregionalnej Ligi Juniora U-19:

 UKS Naki Olsztyn

 MMKS Concordia Elbląg.

W rozgrywkach B1 Junior Młodszy Mistrzem Województwa został Stomil Olsztyn SA, dzięki czemu awansował do baraży o Centralną Ligę Juniorów U-17. W barażach wywalczył awans dwukrotnie pokonując Jagiellonię Białystok (3:2 i 3:0) i wiosną będzie występował w CLJ U-17.

Z Ekstraklasy spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 8 drużyn – na chwilę obecną są to trzy drużyny: ITS Jeziorak Iława, OSPPN Czereś Sport Olsztyn i KKS Warmia Olsztyn. Liczba ta może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z I lig nie skorzystają z prawa awansu.

Mistrzowie poszczególnych grup I ligi, którzy wywalczyli prawo awansu do Ekstraklasy:

 MKS Mrągowia Mrągowo

 MKS Kaczkan Huragan Morąg

Z I ligi miało spaść tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 16 drużyn (2 grupy po 8 drużyn). Jednak po spadkach z Ekstraklasy i awansach z II ligi, na wiosnę w I liga będzie liczyła 15 drużyn, więc po rundzie jesiennej nie musi z niej spadać żadna drużyna. W tej sytuacji pozostaje jedno wolne miejsce, które zostanie uzupełnione przez Zarząd WMZPN w drodze dodatkowych zgłoszeń klubów (zgłoszenia można wysyłać do 31 stycznia 2021 roku na adres e-mail:

marcin.zylka@wmzpn.pl wraz z pisemnym uzasadnieniem).

Mistrzowie poszczególnych grup II ligi, którzy wywalczyli prawo awansu do I ligi:

 MKS Mazur Ełk

 KS Polonia Markusy

 LUKS Wilczek Wilkowo

 GKS LZS Wikielec

W rozgrywkach C1 Trampkarz Mistrzem Województwa został SMP Żuri Olsztyn, dzięki czemu awansował do baraży o Centralną Ligę Juniorów U-15. W barażach niestety musiał uznać wyższość AKS SMS Łódź (0:4 i 2:2) i wiosną ponownie będzie występować w wojewódzkiej Ekstraklasie C1 Trampkarz.

Z Ekstraklasy spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 8 drużyn – na chwilę obecną są to trzy drużyny: ZKS Olimpia II Elbląg, UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce i OSPPN Czereś Sport Olsztyn.

Liczba ta może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z I lig nie skorzystają z prawa awansu.

Mistrzowie poszczególnych grup I ligi, którzy wywalczyli prawo awansu do Ekstraklasy:

 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo

 KS Constract Lubawa

(3)

Z I ligi spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 12 drużyn (2 grupy po 6 drużyn) – na chwilę obecną jest to sześć drużyn: KKS Granica Kętrzyn, DKS Dobre Miasto, MKS Mrągowia Mrągowo, MLKS Motor Lubawa, AP Ostróda i MKS Kaczkan Huragan Morąg. Liczba ta może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z II lig nie skorzystają z prawa awansu.

Mistrzowie poszczególnych grup II ligi, którzy wywalczyli prawo awansu do I ligi:

 KS Mazur Pisz

 MMKS Concordia II Elbląg

 KS Zryw Jedwabno

 GKS LZS Wikielec

 GSZS Rybno

 MKS Jeziorany

W rozgrywkach C2 Trampkarz Mistrzem Województwa został AS Stomil Olsztyn. W tej kategorii wiekowej rozgrywki kończą się na tym etapie i nie ma rozgrywek centralnych.

Z Ekstraklasy spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 8 drużyn – na chwilę obecną są to dwie drużyny: GKS Pisa Barczewo i KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Liczba ta może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z I lig nie skorzystają z prawa awansu.

Mistrzowie poszczególnych grup I ligi, którzy wywalczyli prawo do gry w barażach o awans do Ekstraklasy:

 UKS Rona 03 Ełk

 MKS Start Nidzica

 AS Stomil Olsztyn

Baraże zostaną rozegrane przed rundą wiosenną i wyłonią dwie drużyny awansujące do Ekstraklasy Trampkarza C2. Jeżeli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość gry w barażu nie skorzystają z tego prawa, możliwe jest nierozgrywanie baraży i bezpośredni awans z I ligi do Ekstraklasy.

W rozgrywkach D1 Młodzik nie wyłania się Mistrza Województwa. Mistrzami poszczególnych grup Ekstraklasy D1 Młodzika zostali: UKS Rona 03 Ełk i SMP Żuri Olsztyn. W tej kategorii wiekowej rozgrywki kończą się na tym etapie i nie ma rozgrywek centralnych.

Z Ekstraklasy spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 12 drużyn (2 grupy po 6 drużyn) – na chwilę obecną są to trzy drużyny: UKS Mini Soccer Academy II, UKS Mały Jeziorak Iława i AP Ostróda. Liczba ta może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z I lig nie skorzystają z prawa awansu.

Mistrzowie poszczególnych grup I ligi, którzy wywalczyli prawo awansu do Ekstraklasy:

 MAS Mazuria Giżycko

 AP Progres Lidzbark Warmiński

 AS Stomil Olsztyn

 GKS LZS Wikielec

Z I ligi spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 24 drużyny (4 grupy po 6 drużyn) –

na chwilę obecną są to trzy drużyny: MKS Mazur Ełk, MKS Zatoka Braniewo i MKS Jeziorany. Liczba ta

może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z

II lig nie skorzystają z prawa awansu.

(4)

Mistrzowie poszczególnych grup II ligi, którzy wywalczyli prawo awansu do I ligi:

 MLKS Czarni Olecko

 KS Barkas Tolkmicko

 CWKS Vęgoria Węgorzewo

 UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce

 Błękitni Stary Olsztyn

 OKS Sokół Ostróda

 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

 DKS Wkra Działdowo

W rozgrywkach D2 Młodzik Mistrzem Województwa został AS Stomil Olsztyn. W tej kategorii wiekowej rozgrywki kończą się na tym etapie i nie ma rozgrywek centralnych.

Z Ekstraklasy spadnie tyle zespołów, aby w rundzie wiosennej liczyła ona 6 drużyn – na chwilę obecną są to dwie drużyny: ZKS Olimpia Elbląg i SMP Żuri Olsztyn. Liczba ta może się zmienić, jeśli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość awansu z I lig nie skorzystają z prawa awansu.

Mistrzowie poszczególnych grup I ligi, którzy wywalczyli prawo do gry w barażach o awans do Ekstraklasy:

 CWKS Vęgoria Węgorzewo

 OKS Sokół Ostróda

 GKS Pisa Barczewo

 UKS Mały Jeziorak Iława

Baraże zostaną rozegrane przed rundą wiosenną i wyłonią dwie drużyny awansujące do Ekstraklasy

Młodzika D2. Jeżeli inne drużyny wycofają się z rozgrywek lub drużyny mające możliwość gry w

barażu nie skorzystają z tego prawa, możliwe jest nierozgrywanie baraży i bezpośredni awans z I ligi

do Ekstraklasy.

(5)

A1 JUNIOR

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MKS Mazur Ełk 8 24 8 0 0 34:5

2 GZPN Omulew Wielbark 8 18 6 0 2 32:15

3 CWKS Vęgoria Węgorzewo 8 15 5 0 3 27:24

4 KKS Granica Kętrzyn 8 12 4 0 4 18:19

5 SKS Szczytno 8 10 3 1 4 22:15 1 1 0 1 0 3:3

6 MBKS Victoria Bartoszyce 8 10 3 1 4 22:32 1 1 0 1 0 3:3

7 GKS Mamry Giżycko 8 9 3 0 5 19:18

8 MLKS Znicz Biała Piska 8 6 2 0 6 13:29

9 GKS Pisa Barczewo 8 3 1 0 7 19:49

Do spotkań barażowych o awans do MLJ z grypy 1 awansowały drużyny: MKS Mazur Ełk, GZPN Omulew Wielbark i CWKS Vęgoria Węgorzewo.

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MMKS Concordia Elbląg 6 18 6 0 0 43:7

2 Stomil Olsztyn SA 6 15 5 0 1 33:16

3 KKS Warmia Olsztyn 6 9 3 0 3 16:15 1 3 1 0 0 4:2

4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 6 9 3 0 3 17:16 1 0 0 0 1 2:4

5 MKS Błękitni Orneta 6 6 2 0 4 11:29 1 3 1 0 0 4:1

6 MKS Zatoka Braniewo 6 6 2 0 4 12:23 1 0 0 0 1 1:4

7 KS Polonia Pasłęk 6 0 0 0 6 7:33

Do spotkań barażowych o awans do MLJ U-19 z grypy 2 awansowały drużyny: MMKS Concordia Elbląg i Stomil Olsztyn SA.

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 ITS Jeziorak Iława 8 22 7 1 0 51:5

2 UKS Naki Olsztyn 8 21 7 0 1 58:9

3 MKS Działdowo 8 19 6 1 1 36:7

4 MLKS Motor Lubawa 8 15 5 0 3 42:18

5 MKS Start Nidzica 8 12 4 0 4 16:24

6 OKS Sokół Ostróda 8 7 2 1 5 18:32

7 GSZS Rybno 8 5 1 2 5 15:40

8 KS Radomniak Radomno 8 4 1 1 6 9:67

9 KS Zamek Kurzętnik 8 0 0 0 8 8:51

Do spotkań barażowych o awans do MLJ U-19 z grypy 3 awansowały drużyny: ITS Jeziorak Iława i UKS Naki Olsztyn.

(6)

Mecze o awans do MLJ U-19

Ćwierćfinał:

MKS Mazur Ełk – CWKS Vęgoria Węgorzewo 7:1 MMKS Concordia Elbląg – MKS Działdowo 6:1 ITS Jeziorak Iława - Stomil Olsztyn SA 2:0 UKS Naki Olsztyn – GZPN Omulew Wielbark 3:0

Półfinał:

MKS Mazur Ełk - UKS Naki Olsztyn 1:4

MMKS Concordia Elbląg - ITS Jeziorak Iława 4:1

Awans do MLJ U-19 uzyskały: MMKS Concordia Elbląg i UKS Naki Olsztyn.

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w I Lidze Wojewódzkiej A1 Junior w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. MKS Mazur Ełk

2. GZPN Omulew Wielbark 3. CWKS Vęgoria Węgorzewo 4. KKS Granica Kętrzyn 5. SKS Szczytno

6. MBKS Victoria Bartoszyce 7. GKS Mamry Giżycko 8. MLKS Znicz Biała Piska 9. GKS Pisa Barczewo 10. Stomil Olsztyn SA 11. KKS Warmia Olsztyn

12. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 13. MKS Błękitni Orneta

14. MKS Zatoka Braniewo 15. KS Polonia Pasłęk 16. ITS Jeziorak Iława 17. MKS Działdowo 18. MLKS Motor Lubawa 19. MKS Start Nidzica 20. OKS Sokół Ostróda 21. GSZS Rybno

22. KS Radomniak Radomno 23. KS Zamek Kurzętnik

(7)

B1 JUNIOR MŁODSZY

Stomil Olsztyn SA wygrał baraże o CLJ U-17 i w rundzie wiosennej będzie uczestniczyć w rozgrywkach CLJ U-17.

Tabela rozgrywek ligi: B1 JUNIOR MŁODSZY "EKSTRAKLASA" Faza Zasadnicza

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 ZKS Olimpia Elbląg 9 24 8 0 1 55:7 1 3 1 0 0 3:2

2 Stomil Olsztyn SA 9 24 8 0 1 78:7 1 0 0 0 1 2:3

3 KS Constract Lubawa 9 19 6 1 2 41:14

4 UKS Naki Olsztyn 9 16 5 1 3 40:35

5 ZKS Olimpia II Elbląg 9 14 4 2 3 22:22

6 ITS Jeziorak Iława 9 12 4 0 5 20:33

7 UKS Rona 03 Ełk 9 11 3 2 4 20:35

8 Stomil II Olsztyn SA 9 9 3 0 6 31:40

9 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 9 3 1 0 8 13:59

10 KKS Warmia Olsztyn 9 0 0 0 9 3:71

Tabela rozgrywek ligi: B1 JUNIOR MŁODSZY "EKSTRAKLASA" Grupa Mistrzowska

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 Stomil Olsztyn SA 6 40 5 1 0 24:3

2 ZKS Olimpia Elbląg 6 35 3 2 1 17:8

3 KS Constract Lubawa 6 26 2 1 3 15:8

4 UKS Naki Olsztyn 6 16 0 0 6 3:40

Awans do CLJ U-17 po wygraniu spotkań barażowych z Jagiellonia Białystok uzyskała drużyna Stomil Olsztyn SA.

Tabela rozgrywek ligi: B1 JUNIOR MŁODSZY "EKSTRAKLASA" Grupa Spadkowa

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 ZKS Olimpia II Elbląg 5 26 4 0 1 18:3

2 UKS Rona 03 Ełk 5 21 3 1 1 17:3

3 Stomil II Olsztyn SA 5 19 3 1 1 14:8

4 ITS Jeziorak Iława 5 18 2 0 3 14:17

5 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 5 6 1 0 4 14:23

6 KKS Warmia Olsztyn 5 3 1 0 4 5:28

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MKS Mrągowia Mrągowo 8 24 8 0 0 41:5

2 BKS Tęcza Biskupiec 8 18 6 0 2 36:12

3 DKS Dobre Miasto 8 10 3 1 4 23:23

4 SKS Szczytno 8 7 2 1 5 19:32

5 UKS Naki II Olsztyn 8 0 0 0 8 11:58

(8)

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MKS Kaczkan Huragan Morąg 8 24 8 0 0 45:5

2 UKS Mały Jeziorak Iława 8 18 6 0 2 40:8

3 AP Ostróda 8 12 4 0 4 28:24

4 MKS Zatoka Braniewo 8 6 2 0 6 9:32

5 GKS Iskra Smykówko 8 0 0 0 8 6:59

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MKS Mazur Ełk 10 24 8 0 2 39:23

2 MLKS Czarni Olecko 10 20 6 2 2 40:27

3 GKS Mamry Giżycko 10 16 5 1 4 44:20

4 KS Mazur Pisz 10 13 4 1 5 30:28

5 MKS Rominta Gołdap 10 11 3 2 5 27:37

6 LKS Mazur Wydminy 10 3 1 0 9 12:57

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 KS Polonia Markusy 6 18 6 0 0 40:8

2 KS Dąb Kadyny 6 12 4 0 2 39:17

3 KS Barkas Tolkmicko 6 3 1 0 5 18:20 2 3 1 0 1 16:6

4 LKS Tęcza Miłomłyn 6 3 1 0 5 9:61 2 3 1 0 1 6:16

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 LUKS Wilczek Wilkowo 8 24 8 0 0 75:10

2 KS Żagiel Piecki 8 15 5 0 3 44:29

3 RKS Orlęta Rema Reszel 8 8 2 2 4 29:36

4 LKS Łyna Sępopol 8 7 2 1 5 21:53

5 MKS Korsze 8 3 0 3 5 19:60

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 4

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 GKS LZS Wikielec 8 16 5 1 2 25:8

2 MKS Start Nidzica 8 14 4 2 2 17:19

3 OKS Sokół Ostróda 8 12 3 3 2 17:16

4 KS Mroczno 8 11 3 2 3 14:15

5 MKS Olimpia Olsztynek 8 2 0 2 6 11:26

(9)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w Ekstraklasie B1 Junior Młodszy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. ZKS Olimpia I Elbląg 2. KS Constract Lubawa 3. UKS Naki Olsztyn 4. ZKS Olimpia II Elbląg 5. UKS Rona 03 Ełk 6. Stomil II Olsztyn SA

7. MKS Mrągowia Mrągowo (awans) 8. MKS Kaczkan Huragan Morąg (awans)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w I Lidze Wojewódzkiej B1 Junior Młodszy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. ITS Jeziorak Iława (spadek z Ekstraklasy)

2. OSPPN Czereś Sport Olsztyn (spadek z Ekstraklasy) 3. KKS Warmia Olsztyn (spadek z Ekstraklasy) 4. BKS Tęcza Biskupiec

5. DKS Dobre Miasto 6. SKS Szczytno 7. UKS Naki II Olsztyn 8. UKS Mały Jeziorak Iława 9. AP Ostróda

10. MKS Zatoka Braniewo 11. GKS Iskra Smykówko

12. MKS Mazur Ełk (awans z II Ligi) 13. KS Polonia Markusy (awans z II Ligi) 14. LUKS Wilczek Wilkowo (awans z II Ligi) 15. GKS LZS Wikielec(awans z II Ligi) 16. vacat

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w II Lidze Wojewódzkiej B1 Junior Młodszy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. MLKS Czarni Olecko 2. GKS Mamry Giżycko 3. KS Mazur Pisz 4. MKS Rominta Gołdap 5. LKS Mazur Wydminy 6. KS Dąb Kadyny 7. KS Barkas Tolkmicko 8. LKS Tęcza Miłomłyn

9. KS Żagiel Piecki

10. RKS Orlęta Rema Reszel 11. LKS Łyna Sępopol 12. MKS Korsze 13. MKS Start Nidzica 14. OKS Sokół Ostróda 15. KS Mroczno

16. MKS Olimpia Olsztynek

(10)

C1 TRAMPKARZ

ZKS Olimpia Elbląg zajęła 8 miejsce w grupie A CLJ U-15 i w rundzie wiosennej będzie uczestniczyć w Ekstraklasie Wojewódzkiej C1 Trampkarz.

SMP Żuri Olsztyn nie awansował w barażach do CLJ U-15 i w rundzie wiosennej będzie uczestniczyć w Ekstraklasie Wojewódzkiej C1 Trampkarz.

Tabela rozgrywek ligi: C1 TRAMPKARZ "EKSTRAKLASA"

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 SMP Żuri Olsztyn 14 42 14 0 0 96:8

2 Stomil Olsztyn SA 14 29 9 2 3 53:21 2 4 1 1 0 4:1

3 ITS Jeziorak Iława 14 29 9 2 3 46:18 2 1 0 1 1 1:4

4 UKS Mały Jeziorak Iława 14 25 8 1 5 43:31

5 UKS Rona 03 Ełk 14 22 7 1 6 37:41

6 ZKS Olimpia II Elbląg 14 9 3 0 11 21:53 2 3 1 0 1 6:3

7 UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce 14 9 3 0 11 19:73 2 3 1 0 1 3:6

8 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 14 0 0 0 14 14:84

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 8 24 8 0 0 50:11

2 BKS Tęcza Biskupiec 8 16 5 1 2 21:19

3 KKS Granica Kętrzyn 8 8 2 2 4 32:28

4 DKS Dobre Miasto 8 5 1 2 5 13:29

5 MKS Mrągowia Mrągowo 8 4 1 1 6 15:44

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 KS Constract Lubawa 10 27 9 0 1 85:3

2 KS Białe Orły Działdowo 10 21 7 0 3 49:15

3 MMKS Concordia Elbląg 10 19 6 1 3 42:23

4 MLKS Motor Lubawa 10 16 5 1 4 37:30

5 AP Ostróda 10 6 2 0 8 16:54

6 MKS Kaczkan Huragan Morąg 10 0 0 0 10 8:112

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 KS Mazur Pisz 8 22 7 1 0 46:13

2 MKS Kłobuk Mikołajki 8 14 4 2 2 33:20

3 MKS Rominta Gołdap 8 14 4 2 2 45:16

4 SSIR Pogoń Ryn 8 4 1 1 6 15:50

5 KS Pojezierze Prostki 8 3 1 0 7 21:61

(11)

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MMKS Concordia II Elbląg 8 16 5 1 2 40:13 2 3 1 0 1 9:8

2 GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 8 16 5 1 2 36:19 2 3 1 0 1 8:9

3 MKS Błękitni Orneta 8 14 4 2 2 22:23

4 KS Wałsza Pieniężno 8 7 2 1 5 12:37

5 MKS Zatoka Braniewo 8 4 1 1 6 11:29

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 KS Zryw Jedwabno 8 18 6 0 2 63:10

2 Błękitni Stary Olsztyn 8 15 5 0 3 80:19 2 3 1 0 1 6:4

3 GKS Szczytno 8 15 5 0 3 51:17 2 3 1 0 1 4:6

4 LKS Błękitni Pasym 8 12 4 0 4 64:26

5 GLKS Jonkowo 8 0 0 0 8 2:188

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 4

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 GKS LZS Wikielec 10 27 9 0 1 87:22

2 KS Ewingi Zalewo 10 23 7 2 1 73:24

3 ITS Jeziorak II Iława 10 16 5 1 4 44:46

4 KS Unia Susz 10 8 2 2 6 22:52

5 LZS Czarni Rudzienice 10 7 2 1 7 20:55

6 GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 10 6 2 0 8 29:76

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 5

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 GSZS Rybno 10 21 7 0 3 52:16

2 GKS Grunwald Gierzwałd 10 20 6 2 2 38:19

3 KS Gmina Kozłowo 10 16 5 1 4 23:15

4 GKS Polonia Iłowo 10 15 5 0 5 21:27

5 LKS Wel Lidzbark Welski 10 14 4 2 4 24:18

6 KS Mroczno 10 1 0 1 9 10:73

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA C1 TRAMPKARZ GRUPA 6

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MKS Jeziorany 10 30 10 0 0 91:5

2 UKS JUNIOR ŚWIĄTKI 10 24 8 0 2 62:17

3 UKS Frendo Dywity 10 15 5 0 5 71:35

4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 10 12 4 0 6 38:43

5 LKS Łyna Sępopol 10 6 2 0 8 17:78

6 LKS Reduta Bisztynek 10 3 1 0 9 13:114

(12)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w Ekstraklasie C1 Trampkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. ZKS Olimpia Elbląg (spadek z CLJ) 2. SMP Żuri Olsztyn

3. Stomil Olsztyn SA 4. ITS Jeziorak Iława 5. UKS Mały Jeziorak Iława 6. UKS Rona 03 Ełk

7. UKS Mini Soccer Academy Mrągowo (awans z I Ligi) 8. KS Constract Lubawa (awans z I Ligi)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w I Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. ZKS Olimpia II Elbląg (spadek z Ekstraklasy) 2. UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce (spadek z

Ekstraklasy)

3. OSPPN Czereś Sport Olsztyn (spadek z Ekstraklasy)

4. BKS Tęcza Biskupiec 5. KS Białe Orły Działdowo

6. MMKS Concordia Elbląg 7. KS Mazur Pisz(awans z II Ligi)

8. MMKS Concordia II Elbląg(awans z II Ligi) 9. KS Zryw Jedwabno(awans z II Ligi) 10. GKS LZS Wikielec(awans z II Ligi) 11. GSZS Rybno(awans z II Ligi) 12. MKS Jeziorany(awans z II Ligi)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w II Lidze Wojewódzkiej C1 Trampkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. KKS Granica Kętrzyn (spadek z I Ligi) 2. DKS Dobre Miasto (spadek z I Ligi) 3. MKS Mrągowia Mrągowo (spadek z I Ligi) 4. MLKS Motor Lubawa (spadek z I Ligi) 5. AP Ostróda (spadek z I Ligi)

6. MKS Kaczkan Huragan Morąg (spadek z I Ligi)

7. MKS Kłobuk Mikołajki 8. MKS Rominta Gołdap 9. SSIR Pogoń Ryn 10. KS Pojezierze Prostki

11. GLKS Pomowiec Gronowo Elbląskie 12. MKS Błękitni Orneta

13. KS Wałsza Pieniężno 14. MKS Zatoka Braniewo 15. Błękitni Stary Olsztyn 16. GKS Szczytno

17. LKS Błękitni Pasym 18. GLKS Jonkowo 19. KS Ewingi Zalewo 20. ITS Jeziorak II Iława 21. KS Unia Susz

22. LZS Czarni Rudzienice

23. GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo 24. GKS Grunwald Gierzwałd

25. KS Gmina Kozłowo 26. GKS Polonia Iłowo 27. LKS Wel Lidzbark Welski 28. KS Mroczno

29. UKS JUNIOR ŚWIĄTKI 30. UKS Frendo Dywity

31. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 32. LKS Łyna Sępopol

33. LKS Reduta Bisztynek

UWAGA! Przypominamy, że w wyniku wprowadzonej przed sezonem 2020/21 reformy rozgrywek młodzieżowych, po raz pierwszy, po zakończeniu rundy wiosennej dokonane zostaną następujące zmiany w organizacji rozgrywek (przejścia roczników między kategoriami wiekowymi):

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach

Trampkarzy C1 (w sezonie 2020/21 rocznik 2006 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w

nich w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022. Jesienią mogą zgłosić się do rozgrywek Juniora

Młodszego B1 (w sezonie 2021/22 rocznik 2005 i młodsi).

(13)

C2 TRAMPKARZ

Tabela rozgrywek ligi: C2 TRAMPKARZ "EKSTRAKLASA"

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 AS Stomil Olsztyn 14 39 13 0 1 107:11

2 GKS Mamry Giżycko 14 30 10 0 4 89:38

3 SMP Żuri Olsztyn 14 28 9 1 4 81:30

4 UKS Mały Jeziorak Iława 14 27 9 0 5 71:32

5 OKS Sokół Ostróda 14 18 6 0 8 59:78

6 DKS Wkra Działdowo 14 16 5 1 8 25:47

7 GKS Pisa Barczewo 14 6 2 0 12 23:125

8 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 3 1 0 13 14:108

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 UKS Rona 03 Ełk 6 15 5 0 1 66:6

2 MLKS Znicz Biała Piska 6 10 3 1 2 22:26 2 4 1 1 0 7:5

3 UKS Salos Ełk 6 10 3 1 2 19:23 2 1 0 1 1 5:7

4 LUKS Wilczek Wilkowo 6 0 0 0 6 5:57

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MKS Start Nidzica 8 22 7 1 0 84:1

2 AS Stomil II Olsztyn 8 19 6 1 1 71:2

3 OKS Sokół Ostróda 8 12 4 0 4 30:39

4 LKS Płomień Turznica 8 6 2 0 6 22:52

5 KS Iskra Narzym 8 0 0 0 8 3:116

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA C2 TRAMPKARZ GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Zw. Rem. Po.

1 AS Stomil Olsztyn 8 22 7 1 0 76:7 3 1 0

2 GKS Cresovia Górowo Iławeckie 8 15 5 0 3 50:21 2 0 2

3 MKS Korsze 8 13 4 1 3 31:28 2 0 2

4 KKS Warmia Olsztyn 8 7 2 1 5 19:66 1 0 3

5 RKS Orlęta Rema Reszel 8 1 0 1 7 15:69 0 1 3

UKS Rona 03 Ełk, MKS Start Nidzica i AS Stomil Olsztyn uzyskały awans do baraży o grę w Ekstraklasie Trampkarza C2, które wyłonią dwie drużyny awansujące do Ekstraklasy Trampkarza C2.

(14)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w Ekstraklasie C2 Trampkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. AS Stomil Olsztyn 2. GKS Mamry Giżycko 3. SMP Żuri Olsztyn 4. UKS Mały Jeziorak Iława 5. OKS Sokół Ostróda 6. DKS Wkra Działdowo

7. UKS Rona 03 Ełk / MKS Start Nidzica / AS Stomil Olsztyn (w zależności od wyniku baraży) 8. UKS Rona 03 Ełk / MKS Start Nidzica / AS Stomil Olsztyn (w zależności od wyniku baraży)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w I Lidze Wojewódzkiej C2 Trampkarzy w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. GKS Pisa Barczewo (spadek z Ekstraklasy)

2. KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (spadek z Ekstraklasy)

3. UKS Rona 03 Ełk / MKS Start Nidzica / AS Stomil Olsztyn (w zależności od wyniku baraży) 4. MLKS Znicz Biała Piska

5. UKS Salos Ełk

6. LUKS Wilczek Wilkowo 7. AS Stomil II Olsztyn 8. OKS Sokół Ostróda 9. LKS Płomień Turznica 10. KS Iskra Narzym

11. GKS Cresovia Górowo Iławeckie 12. MKS Korsze

13. KKS Warmia Olsztyn 14. RKS Orlęta Rema Reszel

UWAGA! Przypominamy, że w wyniku wprowadzonej przed sezonem 2020/21 reformy rozgrywek młodzieżowych, po raz pierwszy, po zakończeniu rundy wiosennej dokonane zostaną następujące zmiany w organizacji rozgrywek (przejścia roczników między kategoriami wiekowymi):

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach

Trampkarzy C2 (w sezonie 2020/21 rocznik 2007 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich

w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 i z zachowaniem podziału na klasy rozgrywkowe

przechodzą jesienią do rozgrywek Trampkarzy C1 (w sezonie 2021/22 rocznik 2007 i młodsi).

(15)

D1 MŁODZIK

Tabela rozgrywek ligi: D1 MŁODZIK "EKSTRAKLASA" GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 UKS Rona 03 Ełk 8 24 8 0 0 55:4

2 UKS Mini Soccer Academy 8 15 5 0 3 47:20

3 LUKS Sport z Kulturą Wydminy 8 15 5 0 3 40:27

4 MKS Mrągowia Mrągowo 8 6 2 0 6 13:32

5 UKS Mini Soccer Academy II 8 0 0 0 8 6:78

Tabela rozgrywek ligi: D1 MŁODZIK "EKSTRAKLASA" GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 SMP Żuri Olsztyn 10 25 8 1 1 28:9

2 AS Stomil Olsztyn 10 19 6 1 3 30:8

3 MMKS Concordia Elbląg 10 14 3 5 2 16:11

4 ZKS Olimpia Elbląg 10 11 3 2 5 10:20

5 UKS Mały Jeziorak Iława 10 10 3 1 6 15:26

6 AP Ostróda 10 5 1 2 7 5:30

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MAS Mazuria Giżycko 8 22 7 1 0 40:10

2 KKS Granica Kętrzyn 8 13 4 1 3 22:13

3 GKS Mamry Giżycko 8 12 4 0 4 31:14 2 3 1 0 1 5:2

4 MKS Korsze 8 12 4 0 4 20:19 2 3 1 0 1 2:5

5 MKS Mazur Ełk 8 0 0 0 8 9:66

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki 1 AP Progres Lidzbark Warmiński 8 17 5 2 1 14:7

2 MMKS Concordia Elbląg 8 12 4 0 4 14:17 2 3 1 0 1 3:2

3 DKS Dobre Miasto 8 12 4 0 4 15:14 2 3 1 0 1 2:3

4 MKS Kaczkan Huragan Morąg 8 11 3 2 3 22:17

5 MKS Zatoka Braniewo 8 6 2 0 6 8:18

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 AS Stomil Olsztyn 10 23 7 2 1 40:5

2 UKS Naki Olsztyn 10 19 6 1 3 29:22

3 KKS Warmia Olsztyn 10 16 5 1 4 19:22

4 SKS Szczytno 10 15 4 3 3 25:16

5 UKS Frendo Dywity 10 9 2 3 5 10:22

6 MKS Jeziorany 10 2 0 2 8 5:41

(16)

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 4

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 GKS LZS Wikielec 6 18 6 0 0 54:6

2 KS Constract Lubawa 6 12 4 0 2 27:21

3 UPKS Poncio 2010 Lidzbark 6 3 1 0 5 16:32 2 3 1 0 1 10:2

4 MLKS Motor Lubawa 6 3 1 0 5 6:44 2 3 1 0 1 2:10

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 MLKS Czarni Olecko 10 24 8 0 2 43:18

2 UKS Junior Ełk 10 21 7 0 3 46:26

3 KS Mazur Pisz 10 19 6 1 3 43:24

4 UKS Salos Ełk 10 16 5 1 4 30:21

5 AP Huragan Pisz 10 9 3 0 7 19:64

6 KS Śniardwy Orzysz 10 0 0 0 10 15:43

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 KS Barkas Tolkmicko 10 24 7 3 0 34:7

2 MKS Błękitni Orneta 10 15 4 3 3 29:17 4 7 2 1 1 16:6

3 AP POLONIA 2018 PASŁĘK 10 15 5 0 5 14:33 4 6 2 0 2 5:15

4 KS Polonia Markusy 10 15 4 3 3 29:19 4 4 1 1 2 10:10

5 KS Syrena Spomlek Młynary 10 10 3 1 6 13:25

6 KS Dąb Kadyny 10 5 1 2 7 17:35

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki 1 CWKS Vęgoria Węgorzewo 10 30 10 0 0 130:3

2 MKS Kłobuk Mikołajki 10 16 5 1 4 40:44 2 3 1 0 1 5:4

3 UKS Start Kruklanki 10 16 5 1 4 24:42 2 3 1 0 1 4:5

4 GKS Mamry Giżycko 10 14 4 2 4 36:43

5 GLKS Jurand Barciany 10 9 3 0 7 18:50

6 KS LZS Fala Warpuny 10 3 1 0 9 7:73

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 4

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki 1 UKS SP LEGIA-BART

Bartoszyce 8 18 6 0 2 35:13

2 BKS Tęcza Biskupiec 8 12 4 0 4 18:15

3 KS Wojciechy 8 10 3 1 4 20:26 2 4 1 1 0 4:3

4 GKS Granica Bezledy 8 10 3 1 4 15:22 2 1 0 1 1 3:4

5 LZS Orzeł Czerwonka 8 9 3 0 5 23:35

(17)

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 5

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 Błękitni Stary Olsztyn 10 25 8 1 1 46:15

2 OSPPN Czereś Sport Olsztyn 10 19 6 1 3 57:14 2 3 1 0 1 6:5

3 GKS Stawiguda 10 19 6 1 3 36:23 2 3 1 0 1 5:6

4 GZPN Omulew Wielbark 10 16 5 1 4 33:19

5 LKS Błękitni Pasym 10 9 3 0 7 24:65

6 KS Fortuna Gągławki 10 0 0 0 10 7:67

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 6

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 OKS Sokół Ostróda 8 21 7 0 1 54:6

2 AP Polonia 2018 II Pasłęk 8 19 6 1 1 32:10

3 LKS Tęcza Miłomłyn 8 13 4 1 3 25:26

4 KS Ewingi Zalewo 8 3 1 0 7 13:41 2 3 1 0 1 8:6

5 AP Ostróda 8 3 1 0 7 12:53 2 3 1 0 1 6:8

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 7

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki 1 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 24 8 0 2 42:12

2 KS Unia Susz 10 22 7 1 2 50:11 2 3 1 0 1 4:4

3 LKS Płomień Turznica 10 22 7 1 2 32:9 2 3 1 0 1 4:4

4 GKS Ossa Biskupiec 10 9 2 3 5 10:21 2 3 1 0 1 4:3

5 LZS Czarni Rudzienice 10 9 3 0 7 11:47 2 3 1 0 1 3:4

6 MLKS Olimpia Kisielice 10 1 0 1 9 6:51

Tabela rozgrywek ligi: II LIGA WOJEWÓDZKA D1 MŁODZIK GRUPA 8

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 DKS Wkra Działdowo 10 28 9 1 0 57:7

2 UKS Jedynka Nidzica 10 23 7 2 1 37:5

3 MKS Olimpia Olsztynek 10 12 4 0 6 15:28 2 3 1 0 1 3:3

4 KS Gmina Kozłowo 10 12 4 0 6 14:33 2 3 1 0 1 3:3

5 GKS Grunwald Gierzwałd 10 10 3 1 6 16:19

6 LKS Orzeł Janowiec Kościelny 10 3 1 0 9 13:60

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w Ekstraklasie D1 Młodzików w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. UKS Rona 03 Ełk

2. UKS Mini Soccer Academy 3. LUKS Sport z Kulturą Wydminy 4. MKS Mrągowia Mrągowo 5. SMP Żuri Olsztyn

6. AS Stomil Olsztyn 7. MMKS Concordia Elbląg 8. ZKS Olimpia Elbląg

9. MAS Mazuria Giżycko (awans z I Ligi)

10. AP Progres Lidzbark Warmiński (awans z I Ligi) 11. AS Stomil Olsztyn (awans z I Ligi)

12. GKS LZS Wikielec (awans z I Ligi)

(18)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w I Lidze Wojewódzkiej D1 Młodzików w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. UKS Mini Soccer Academy II (spadek z Ekstraklasy)

2. UKS Mały Jeziorak Iława (spadek z Ekstraklasy)

3. AP Ostróda (spadek z Ekstraklasy) 4. KKS Granica Kętrzyn

5. GKS Mamry Giżycko 6. MKS Korsze

7. MMKS Concordia Elbląg 8. DKS Dobre Miasto

9. MKS Kaczkan Huragan Morąg 10. UKS Naki Olsztyn

11. KKS Warmia Olsztyn 12. SKS Szczytno

13. UKS Frendo Dywity 14. KS Constract Lubawa 15. UPKS Poncio 2010 Lidzbark 16. MLKS Motor Lubawa

17. MLKS Czarni Olecko(awans z II Ligi) 18. KS Barkas Tolkmicko(awans z II Ligi) 19. CWKS Vęgoria Węgorzewo(awans z II Ligi) 20. UKS SP LEGIA-BART Bartoszyce(awans z II

Ligi)

21. Błękitni Stary Olsztyn(awans z II Ligi) 22. OKS Sokół Ostróda(awans z II Ligi) 23. KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

(awans z II Ligi)

24. DKS Wkra Działdowo(awans z II Ligi)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w II Lidze Wojewódzkiej D1 Młodzików w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. MKS Mazur Ełk (spadek z I Ligi) 2. MKS Zatoka Braniewo (spadek z I Ligi) 3. MKS Jeziorany (spadek z I Ligi) 4. UKS Junior Ełk

5. KS Mazur Pisz 6. UKS Salos Ełk 7. AP Huragan Pisz 8. KS Śniardwy Orzysz 9. MKS Błękitni Orneta 10. AP POLONIA 2018 PASŁĘK 11. KS Polonia Markusy 12. KS Syrena Spomlek Młynary 13. KS Dąb Kadyny

14. MKS Kłobuk Mikołajki 15. UKS Start Kruklanki 16. GKS Mamry Giżycko 17. GLKS Jurand Barciany 18. KS LZS Fala Warpuny 19. BKS Tęcza Biskupiec 20. GKS Granica Bezledy 21. KS Wojciechy

22. LZS Orzeł Czerwonka 23. OSPPN Czereś Sport Olsztyn 24. GKS Stawiguda

25. GZPN Omulew Wielbark 26. LKS Błękitni Pasym 27. KS Fortuna Gągławki 28. AP Polonia 2018 II Pasłęk 29. LKS Tęcza Miłomłyn 30. KS Ewingi Zalewo 31. AP Ostróda 32. KS Unia Susz

33. LKS Płomień Turznica 34. GKS Ossa Biskupiec 35. LZS Czarni Rudzienice 36. MLKS Olimpia Kisielice 37. UKS Jedynka Nidzica 38. MKS Olimpia Olsztynek 39. KS Gmina Kozłowo 40. GKS Grunwald Gierzwałd 41. LKS Orzeł Janowiec Kościelny

UWAGA! Przypominamy, że w wyniku wprowadzonej przed sezonem 2020/21 reformy rozgrywek młodzieżowych, po raz pierwszy, po zakończeniu rundy wiosennej dokonane zostaną następujące zmiany w organizacji rozgrywek (przejścia roczników między kategoriami wiekowymi):

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach

Młodzików D1 (w sezonie 2020/21 rocznik 2008 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich

w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 i z zachowaniem podziału na klasy rozgrywkowe

przechodzą jesienią do rozgrywek Trampkarzy C2 (w sezonie 2021/22 rocznik 2008 i młodsi).

(19)

D2 MŁODZIK

Tabela rozgrywek ligi: D2 MŁODZIK "EKSTRAKLASA"

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 AS Stomil Olsztyn 10 21 6 3 1 27:12

2 KS Constract Lubawa 10 20 6 2 2 23:12

3 UKS Naki Olsztyn 10 15 4 3 3 28:15

4 UKS Rona 03 Ełk 10 14 4 2 4 34:23

5 ZKS Olimpia Elbląg 10 12 3 3 4 18:24

6 SMP Żuri Olsztyn 10 1 0 1 9 12:56

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 1

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 CWKS Vęgoria Węgorzewo 6 18 6 0 0 43:5

2 MBKS Victoria Bartoszyce 6 9 3 0 3 16:20

3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie 6 6 2 0 4 16:37

4 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 6 3 1 0 5 15:28

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 2

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 OKS Sokół Ostróda 8 24 8 0 0 51:0

2 AS Stomil II Olsztyn 8 18 6 0 2 28:9

3 AS Stomil Olsztyn 8 12 4 0 4 19:43

4 AP PIEKARCZYK ELBLĄG 8 6 2 0 6 6:28

5 AP POLONIA 2018 PASŁĘK

(Wycofana z rozgrywek) 8 0 0 0 8 0:24

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 3

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 GKS Pisa Barczewo 6 12 4 0 2 19:17

2 KKP Stomilanki Olsztyn 6 9 3 0 3 14:11 2 3 1 0 1 7:3

3 Football Academy Szczytno 6 9 3 0 3 18:15 2 3 1 0 1 3:7

4 UKS Naki II Olsztyn 6 6 2 0 4 16:24

Tabela rozgrywek ligi: I LIGA WOJEWÓDZKA D2 MŁODZIK GRUPA 4

Lp Nazwa klubu Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki Mecze Pkt. Zw. Rem. Po. Bramki

1 UKS Mały Jeziorak Iława 10 27 9 0 1 57:8

2 ITS Jeziorak Iława 10 21 7 0 3 34:14

3 SP Młode Lwy Mszanowo 10 18 6 0 4 27:17 2 3 1 0 1 6:4

4 GKS Polonia Iłowo 10 18 6 0 4 40:26 2 3 1 0 1 4:6

5 GSZS Rybno 10 1 0 1 9 12:64

6 KS Radomniak Radomno (Wycofana z rozgrywek) 10 4 1 1 8 8:49

CWKS Vęgoria Węgorzewo, OKS Sokół Ostróda, GKS Pisa Barczewo i UKS Mały Jeziorak Iława uzyskały awans do baraży o grę w Ekstraklasie Młodzika D2, które wyłonią dwie drużyny awansujące do Ekstraklasy Młodzika D2.

(20)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w Ekstraklasie D2 Młodzików w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. AS Stomil Olsztyn 2. KS Constract Lubawa 3. UKS Naki Olsztyn 4. UKS Rona 03 Ełk

5. CWKS Vęgoria Węgorzewo / OKS Sokół Ostróda / GKS Pisa Barczewo / UKS Mały Jeziorak Iława (w zależności od wyniku baraży)

6. CWKS Vęgoria Węgorzewo / OKS Sokół Ostróda / GKS Pisa Barczewo / UKS Mały Jeziorak Iława (w zależności od wyniku baraży)

W związku z powyższym lista drużyn uprawnionych do gry w I Lidze Wojewódzkiej D2 Młodzików w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 przedstawia się następująco:

1. ZKS Olimpia Elbląg (spadek z Ekstraklasy) 2. SMP Żuri Olsztyn (spadek z Ekstraklasy)

3. CWKS Vęgoria Węgorzewo / OKS Sokół Ostróda / GKS Pisa Barczewo / UKS Mały Jeziorak Iława (w zależności od wyniku baraży)

4. CWKS Vęgoria Węgorzewo / OKS Sokół Ostróda / GKS Pisa Barczewo / UKS Mały Jeziorak Iława (w zależności od wyniku baraży)

5. MBKS Victoria Bartoszyce 6. GKS Cresovia Górowo Iławeckie 7. MKS Polonia Lidzbark Warmiński 8. AS Stomil II Olsztyn

9. AS Stomil Olsztyn 10. AP PIEKARCZYK ELBLĄG 11. KKP Stomilanki Olsztyn 12. Football Academy Szczytno 13. UKS Naki II Olsztyn

14. ITS Jeziorak Iława

15. SP Młode Lwy Mszanowo 16. GKS Polonia Iłowo 17. GSZS Rybno

UWAGA! Przypominamy, że w wyniku wprowadzonej przed sezonem 2020/21 reformy rozgrywek młodzieżowych, po raz pierwszy, po zakończeniu rundy wiosennej dokonane zostaną następujące zmiany w organizacji rozgrywek (przejścia roczników między kategoriami wiekowymi):

 Wszystkie drużyny uczestniczące w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 w rozgrywkach

Młodzików D2 (w sezonie 2020/21 rocznik 2009 i młodsi), tracą prawo uczestniczenia w nich

w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 i z zachowaniem podziału na klasy rozgrywkowe

przechodzą jesienią do rozgrywek Młodzik D1 (w sezonie 2021/22 rocznik 2009 i młodsi).

Cytaty

Powiązane dokumenty

- dotację w wysokości 12.230,00 zł w ramach Programu Wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” z Biblioteki Narodowej - Zakup nowości wydawniczych do Bibliotek

Niewodniczańskiego Polskiej Akademii Nauk w Krakowie, nieobjęte ustawą Prawo zamówień publicznych (Zarządzenie Dyrektora IFJ PAN nr 7/2021 z dnia 27 stycznia 2021 r.).

Kodeks postępowania administracyjnego (tekst jednolity Dz. Granice obszaru scalenia obrazuje graficznie załącznik nr 1 do niniejszego postanowienia. Powierzchnia obszaru

Kubiak Wydawnictwo: WAM Kraków Zeszyty ćwiczeń do religii dla klas III opracował ks..

Ceny mogą ulec zmianom bez uprzedniego zawiadomienia w przypadku zmian cen przez producenta, zmian podatkowych, przepisów celnych lub innych przyczyn.. Wyposażenie seryjne i

aleksandra.dabrowska@ifj.edu.pl za potwierdzeniem otrzymania e-maila.. Pliki ofert złożonych drogą elektroniczną będą otwarte w tym samym terminie co oferty złożone pisemnie

znane jest natomiast imię wdowy po innym wojewodzie sandomierskim, go- worku. z dokumentu księżnej grzymisławy, wystawionego w okresie walk o tron krakowski prowadzonych przez

podmiotów (nazwa, adres, nip, regon, telefon, e- mail) wraz z danymi osób uprawnionymi do reprezentowania tych podmiotów (imię, nazwisko,.. Projekt współfinansowany ze środków