Miejsce pracy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Rumi, ul. Starowiejska 4, 84-230 Rumia

Protected

Academic year: 2021

Share "Miejsce pracy: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1w Rumi, ul. Starowiejska 4, 84-230 Rumia"

Copied!
3

Ż.spl §r*a fonadgimnazjalnvch nr 1 w Rrfil 84-230 Rumia, ul. Starowiejska 4 tel./fax 58 671-06-22, tel. 58 671,05_0,1

Ogłoszenie: nabór na wolne stanowisko:

Referent do spraw administracii (praca w seĘretariacie szkoły)

- pełen etat

Wymiar etatu: 1/1 Ilość etatów: 1

Ogłoszono dnia 201,7-1,L-22 przez Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1"

w Rumi mgr Lucynę Penkowską

Termin składania dokumen tów : 2 017 - 12 - 08, go dz. 1 5 : 00

Szczegóły:

l. Wymagania w stosunku do kandydatów:

!-. Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie [mile widziane wykształcenie wyższeJ,

- obywatelstwo polskie,

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

- osoba nieskazana prawomocnie za przestępstwa popełnione umyślnie,

- nieposzlakowana opinia

- znajomość ustawy Prawo Oświatowe,

Z_Wvmaeania dodatkowe:

- udokumentowany co najmnie j l-roczny staż pracy na podobnym stanowisku,

- umiejętnoŚĆ obsługiurządzeńbiurowych:telefon, fax, komputer, kserokopiarka, drukarka

- znajomoŚĆ i obsługa programów komputerowych: Microsoft Office - Word, Excel,

PowerPoint, l i_

- umiejętność interpretacji aktów prAwnych,

- samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i opanowanie.

(2)

II. OgóIny zakres obowiązków na stanowisku pracy:

- 0bsługa interesantów, udzielanie informacji.

- Pisanie Pism urzędowych, podań, prowadzenie biezącej obsiugi korespondencji oraz organizowanie właŚciwego obiegu dokumentów i przepływu informacji zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną.

, Prowadzenie dokumentacji sekretariatu i księgi uczniów zgodnie z obowiązulącymi przepisami,

- wykonywanie wszelkich czynn ości związanych z ruchem uczniów (przyjęcia, przeniesienia),

- Prowadzenie dokumentacji dotyczącej wyników klasyfikacji i promocji uczniów.

- Obsługa organizacyjna rekrutacji uczniów do klas pierwszych,

- Zakładanie arkuszy ocen dla uczniów klas pierwszych.

- Prowadzenie ewidencji zwolnień uczniów.

- WYdawanie legitymacji uczniowskich, sporządzanie odpisów arkuszy ocen, wydawanie zaŚwiadcze ń p otwi e r dza) ący ch ko ntyn u a cj ę na uki, p rowa d zeni e rej estru zaświadczeń oraz wydanych legitymacji.

- Wydawani e pracownikom odpowied nich l egitymacj i (zniżkowych, ubezpieczeniowych).

- SPorządzanie sprawozdańzprowadzonych przez siebie spraw. Przygotowywanie iwprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej.

- Prowadzenie spraw dotyczących ubezpie czeńuczniów, organizowanie zbiórek składek ubezpieczeniowych,

- SPorządzanie duplikatów i odpisów świadectw promocyjnych, ukończeniaszkoły oraz dojrzałości.

- Prowadzenie ewidencji druków ścisłego zarachowania w zakresie druków szkolnych.

- 0bsługa programu Sekretariat, Librus E-Sekretariat, Świadectwa, Hermes.

- Sporządzanie sprawozdań do PFRON.

- ZnajomoŚĆ aktualnych zarządzeń i przepisów dotyczących pracy w sekretariacie szkoły.

- Prowadzenie terminarza spotkań dyrekcji,

- Właściwe przechowywanie i korzy5tanie z pieczęci. i ,,

- Doskonalenie metod pracy.

L

- Przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz ustawy o ochronie danych osobowych.

(3)

lII. Wymagane dokumenty:

życiorys (CV) list motywacyjny

IV. Termin, sposób i mieisce składania dokumentów aplikacyinych:

a. Termin: 2O!7-12-aB, godz,15:00

b. Sposób: osobiście w sekretariacie szkoły w Rumi, ul.Starowieiska 4

Iub pocztą na adres: Zespół Szkół Ponadgimnazialnych nr 1w Rumi, ul. Starowieiska 4,84-230 Rumia

(decyduie data wpływu do sekretariatu szkoły)

V. Informacie dodatkowe:

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami,

DYREKToR

Zc§połu Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 1

Rumi

Stanisław Roszak, Jarosław Kłaczkow, Poznać przeszłość. Podręcznik do historii dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy, wyd.. Podręcznik do wiedzy o społeczeństwie

Kandydat przyjmowany jest do oddziału znajdującego się na najwyższej pozycji spośród wskazanych przez niego na liście preferencji, do którego liczba punktów

ośrodek: Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych Gdańsk, Czyżewskiego 311. zdający

ośrodek: Zespół Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych Gdańsk, Czyżewskiego 31.. zdający

4. W przypadku gdy słuchacz otrzymał ocenę negatywną z obowiązkowych zajęć edukacyjnych, jest obowiązany wykonać, w terminie określonym przez

W POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS TRZECICH GIMNAZJUM.

Regulamin Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich gimnazjum i klas ósmych

4) rolki papy należy układać w stosy (do 1200 szt.) w pozycji stojącej, w jednej warstwie. Materiały dekarskie mogą być przewożone dowolnymi środkami transportu. Materiały należy