Share "SUKCESY SPORTOWE „17-KI” W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008 Olek Karbowiak zaj"

0

Pełen tekst

(1)

SUKCESY SPORTOWE „17-KI” W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2007/2008

Olek Karbowiak zajął I miejsce w Halowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych Miasta Koszalina w Skoku WzwyŜ w kategorii chłopców klas IV

Natalia Pierzyniak zajęła II miejsce w Halowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych Miasta Koszalina w Skoku WzwyŜ w kategorii dziewcząt klas IV

(2)

Asia Strycharz odbiera w imieniu reprezentantek naszej szkoły dyplom za zajęcie III miejsca w Mikołajkowym Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców w kategorii dziewcząt klas IV

Chłopcy z klas IV, którzy wywalczyli I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców

(3)

Reprezentanci naszej szkoły w Igrzyskach MłodzieŜy Szkolnej w Mistrzostwach Powiatu Grodzkiego w Mini Siatkówce Chłopców Klas VI zajęli II miejsce

Nasi nauczyciele wf zajęli III miejsce w V Turnieju Siatkówki Pracowników Oświaty o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 7 w Koszalinie