• Nie Znaleziono Wyników

– praca zdalna

Protected

Academic year: 2021

Copied!
2

Nasz Klient z branży transportowej, poszukuje osób ze znajomością języków obcych do wsparcia obsługi swojego działu logistycznego. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i znasz język rosyjski lub ukraiński, chcielibyśmy Cię poznać. Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Konsultant ze znajomością języków rosyjskiego lub ukraińskiego – praca zdalna

Podstawowe obowiązki:

• tłumaczenie krótkich tekstów na język obcy,

• kontakt telefoniczny z pracownikami, w oparciu o przygotowane treści,

• wsparcie tekstowe podczas delegowania zleceń,

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

• doświadczenie w przygotowywaniu treści,

• dobrej znajomości jednego z powyższych języków,

• terminowości,

• zaangażowania.

Oferujemy:

• umowę o pracę w stabilnej firmie,

• pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,

• udział w realizacji projektów realizowanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres:

praca@obpon.p l

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca @obpon.pl

(2)

Utwórz w systemie Windows nowe konto oraz zmień konto, na którym aktualnie pracuje SQL Server na nowe (użyj SQL Server Configuration Manager do zmiany konta).. Utwórz na dysku C

Celem niniejszego opracowania jest przedstawienie genezy odpowiedzialności za mniejszej wagi naruszenie obowiązków pracownika lub uchybienie godności stanowiska w przepisach

Wizerunek oraz osiągnięcia ucznia w celu publikacji w materiałach publikowanych lub autoryzowanych przez szkołę w prasie lokalnej, gazetce szkolnej, na stronie internetowej

22 1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp.. w celu prowadzenia

22 1 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. w celu prowadzenia

3) inne dane osobowe pracownika, a także dane osobowe dzieci pracownika i innych członków jego najbliższej rodziny, jeżeli podanie takich danych jest konieczne ze względu

(data i podpis pracownika).. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adecco Poland sp. moich danych osobowych w celu prowadzenia i administrowania procesu

Podczas przed­ południowego spotkania pierwszego dnia sympozjum wygłoszono jeszcze dła wszyst­ kich uczestników dwa następujące, dłuższe odczyty: Yves-Marie Duvał