• Nie Znaleziono Wyników

Doradca Techniczno- Handlowy Miejsce pracy: Wrocław

N/A
N/A
Protected

Academic year: 2021

Share "Doradca Techniczno- Handlowy Miejsce pracy: Wrocław"

Copied!
1
0
0

Pełen tekst

(1)

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym, w związku z planami rozbudowy i ekspansji, poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno- Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację zadań związanych z pozyskiwaniem nowych i obsługą dotychczasowych klientów firmy Oczekujemy:

 Gotowości do częstych wyjazdów służbowych

 Kreatywności i komunikatywności

 Znajomości z obsługi komputera – pakiet MS Office, internet

 Doświadczenia na podobnym stanowisku

 Bardzo dobrej organizacja pracy, samodzielności w rozwiązywaniu problemów

 Wykształcenia min. Średniego

Gwarantujem:

Umowę o prace

Wynagrodzenie: podstawa + premia

Samochód służbowy, telefon, laptop

Benefity: kartę MultiSport

Grupowe ubezpieczenie na życie

Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie

Szkolenia asortymentowe i specjalistyczne

Cytaty

Powiązane dokumenty

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej, od 30 lat produkująca i dystrybuująca systemy tras kablowych na rynkach